Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 w0rLd.Of.bItCx.

Go down 
+5
_'v{A}mpire'_
Mrva
{*ZTink*}
Andy
x3.weljkowa.mawa.x3
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 3 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 3 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 3 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 3 EmptyMon Mar 16, 2009 7:59 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 3 I3278810
pa 'wako...ustala sam jutros u pola 8, narawno nije bilo teoretske da stignem na prwi cxas...onako swa smorena sam posxla u sql...na fizicxko...smorila sam se zxesxtje...posle sam imala geos, swi su se zezali, a ja sam samo tjutala...na srpskom sam se tzeo cxas dop. s grtzom, i nast. mi je dala 4 na usmenom, a trebala sam da iam 5, ali posxto sam tzeo cxas qtzkala poruke dala mi je 4, na matisx sam se smorila ko tzrnatz...zwale su me moeee dusxe da idem s njima do jedne druge sql da se upoznaju s nekim likowima, ali meni nije bilo ni do cxega...nznm sxta mi je...wetj nekoliko dana sam tuzxna...nisxta me ne mozxe oraspolozxiti...postala sam sujewerna...5ak trinesti mi je bio najgori dan u zxiwotu..werowatno...nznm ni zasxto sam s grtzom...ne wolim ga, lazxem sebe da osetjam nesxto prema njemu...ali ne wredi...samo ga powredjujem...on to nije zasluzxio....josx uwek, kad god widim Johnny-a, zadrxtim... :(...sada smo extra ortatzi, ali widim da mu mng tesxko pada to sxto imam decxka...i tako0o0o0o0...do sad sam ucxila istoriju, dusxa mi je ispala...sad malo odmaram, pa nastawljam sa ucxenjem..

jubim was... <3
Back to top Go down
 
w0rLd.Of.bItCx.
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: