Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 w0rLd.Of.bItCx.

Go down 
+5
_'v{A}mpire'_
Mrva
{*ZTink*}
Andy
x3.weljkowa.mawa.x3
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mrva
{MODERATOR}
{MODERATOR}
Mrva


Female
Number of posts : 4153
Age : 28
Localisation : Buscame..como la noche busca la mañana...
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Milica
Registration date : 2007-08-15

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySun Dec 28, 2008 12:36 am

Bolje to nego kao mi što idemo u sredu.
Back to top Go down
https://maiperroniforum.forumotion.com/
XxX.The.Twilighter.XxX
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
XxX.The.Twilighter.XxX


Number of posts : 3062
Localisation : SWE ME STRAA\'
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : nikola
Registration date : 2008-04-20

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySun Dec 28, 2008 12:37 am

al mi smo danas odradjiwali ponedeljak I NE IDEMO WISHEE!!!!!ALEEEE :P
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySun Dec 28, 2008 11:57 am

xaxa mi smo išli do 24. :P
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyMon Dec 29, 2008 6:45 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 I3535310

e danas je bilo wrxxxxxxxxxxx...tzeo dan zezanje...imali samo prwa 3 cxasa...'nacxi mi na owa 3 cxasa, na kojima smo bili, nismo radili apsolutno nisx....zezali smo nastawnike....e to je bio xaos...onaj Nemanja tzeo cxas samo nerwirao nast. geosa...zxena poludela...kad nam se zawrsxio 3. cxas...josx smo ostali malo u sql...jao0o0...nastawnitzi nisu mogli ni cxas da drzxe od nas..xD...posle smo blejale po tzentru...e to je bilo blamiranje...'nacxi moja ortakinja se pokrsxila samo tako...swi su se waljali od smexa...ja morala nast. texnicxkog da odnesem neke pare, a on radi u mojoj i josx jednoj sql...i otisxla ja sa tzelom ekipom u tu sql...i oni swi bulje kroz prozor....mislili da tje biti neki fight...e sxipak...xD...dosxao mi deeeeeeeekkkkaaaaaaa...xD...dao mi 100ewra...a ja kako nmg da ostawim jadne pare da stoje...ja spazila jedne wrx starke...i otisxla da ix qpim...xD....posle sam isxla do parfimerije da qpim puder, sjaj i kreon...swe sam potrosxila...xD...i tako0o0o0...planiram posle milion dina da izadjem malo u naselje...bitje zezanja wecxeras...dolaze i iz drugix naselja...

jubim was...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyTue Dec 30, 2008 7:20 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 I3504510

jao0o0 sutra nowa...kako je meni owa godina brzo prosxla...strasxno...za owix godinu dana sam se mng promenila na gore, i swesna sam toga...kroz mnoge stwari sam prosxla...i swe to prebrodila...uz mene je uwek bila jedna osoba...a to je bila Besaja...nikada nisam ni pomisxljala da tjemo ikada prestati da se druzximo...ali i to se desilo...nasxe prijateljstwo je puklo...zbog mnogix promena koje su se desile i meni i njoj...sada se jedwa jawimo jedna drugoj na ulitzi, a do jucxe smo delile swe...ali sam i to prebrodila...uz pomotj Iwane...koja je uwek bila tu za mene, i ranije...nju sam smatrala drugom najboljom drugaritzom...narawno...i to prijateljstwo je puklo....zbog gluposti...ali sxta je tu je...meni je jako tesxko samo kada pomislim da sam imala 4 najbolje drugaritze...a sada samo dwe...u owoj godini sam izgubila naj ortaka...prisetjam se kako je nasxe druzxenje pocxelo...i meni je to smesxno...kako su nas glupe stwari spojile...s njim sam delila swe, bio mi je kao brat...ali jbg...gledam slike i placxem...nas 5...zajedno...nasmejane..sada wisxe toga nema...nazxalost...swe smo se promenile...za prosxli nowu godinu...swe smo bile zajedno...i swe je bilo lepo...a sada je saswim drugacxije...josx jedna losxa stwar u owoj godini...imala sam diwnog decxka 3 mesetza...i swe upropastila...a josx uwek ga wolim...tek tada sam sxwatila ono "Nikad ne ostawljaj nekog kog wolisx zbog onog ko ti se swidja" posle je swe bilo kasno...i koliko se god mi mirili...swe se swodilo na swadju...ja boljeg decxka u zxiwotu nisam upoznala...i werowatno nikada boljeg decxka netju ni imati...3. januara bi nam bilo 5 mesetzi... Sad...basx sam sada gledala swe poklone koje mi je dawao...i pocxela sam da placxem...setila sam se swix stwari koje smo prosxli zajedno...popustila sam u sql nacxisto...od 5.00 spala sam na wr. dobar uspex...koji uopsxte nije za poxwalu...razocxarala sam roditelje totalno...i swojim ponasxanjem i swojim otzenama...ali bilo je i dobrix stwari koje su mi se desile u owoj godini...prwenstweno upoznawanje osobe za koju bix zxiwot dala....ja na nju ne gledam kao na drugaritzu, wetj kao na sestru...obozxwam je...jedna je od najwazxnijix osoba u mom zxiwotu...desilo se josx mng stwari kroz jkoje sam prosxla....i ewo...swe sam prebrodila...tako da ulazim u nowu godinu i sretjna i tuzxna...izgubila sam mng wrednix osoba u zxiwotu, ali sam i naucxila da se nosim sa swim tim i da nastawim dalje...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 14, 2009 10:29 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 I1905010
jao0o0 ja nisam pisala milion dina...jbg neam wremena...ugl. nisxta nowo nema...samo da se jawim da sam zxiwa...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 14, 2009 10:39 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 79230_10
[b]*Srpska NG..[/b]
qq...owa srpska mi bila bolja od prawe nowe...xD...basx je bilo extra...iako i nisam imala basx neq zxelju da idem bilo gde...bila sam kod frenditze...bilo nas je masu...iako pola likowa nikad u zxiwotu nisam widela...u pocxetq sam bila skroz smorena...ali se i to promenilo...basx smo se zezali, igrali pili...i ja sam mom biwesxe...Johnny-u...obetjala nesx sxto sam morala da ispunim...i dosxo on kod moje frenditze na zxuraju...i da mi cxestita nowaka...on me zazxwalio...ja pala u komu...i pitao me da se pom...ali koliko god ja njega wolela nikad se netju pomiriti s njim...posle 12 je posxela prawa zxuraja...pili smo kao ludi...ostatak wecxeri se ne setjam...nznm ni ja zasxto...kad nisam bila pijana..ali sam swasxta radila....po pricxi prisutnix...padala sam kao luda, nisam mogla da stojim na nogama...mlatila sam swe i swasxta...Johnny-u sam slala swakakwe poruke...tj. ja sam samo pricxala, a moja frenditza je pisala....tek sam se oko pola 6 otreznila...i onda su one swe meni lepo ispricxale...xD...qtji sam stigla tek u 10...moji roditelji samo sxto me nisu razbili...xD...ali nema weze...i ustala sam u 7...sxta tju raditi tzelu notj...pojma neam...

jubim was...
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 14, 2009 11:15 pm

moji roditelji ti nikad ne bi dali da se napijesh..x)))
|Moja sestra se napila jednom na zlatiboru i odma mamam joj odrzala bukwicu x))))))
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 14, 2009 11:16 pm

xaxax..ja se 'fala Bogu otreznila pre nego sxto sam otisxla qtji...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySun Jan 18, 2009 4:42 pm

ANTONIJA SOLA - ZOVEM DA TI CUJEM GLAS

Mislim na tebe sunce izlazi
dal ti falim kao meni ti
pjesme jlubavne dal te potsete sto smo bili jedno drugome
Promjenila sam se neces me prepoznati
kad ti kazem koliko znacis mi

Zovem da ti cujem glas
da te potsetim na nas
da te pitam kako si sto je novo ljubavi
Zovem da ti kazem sve tvoja sam i volim te
i da nemam nikoga samo tebe jednoga

Mislim na tebe sunce izlazi
dal ti falim kao meni ti
Promjenila sam se neces me prepoznati
kad ti kazem koliko znacis mi

Zovem da ti cujem glas
da te potsetim na nas
da te pitam kako si sto je novo ljubavi
Zovem da ti kazem sve tvoja sam i volim te


:( :( :( :( :( :( :( :( :( kao da sam ja pisala pesmu....
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyMon Jan 19, 2009 6:49 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 I3486110
mnogo puta sam cxula one dwe cxuwene recxi koje su bile uputjene meni...a da li je to bilo iskreno...?uglawnom jeste...ali ja nikada nisam osetjala isto sxto i oni...nazxalost...koliko sam samo puta cxula ono "woletju te zauwek" iako sam uwek znala da to ne mozxe biti tako...bilo mi je drago...ali me je uwek sprecxawalo to sxto nisam osetjala isto...a onda je dosxao i taj dan...kada sam se zaljubila...nazalost... :(...i tada sam cxula iste te recxi, ali je sada bila obostrano...uwek sam imala strax od dugix weza, i weziwanja...ali sam se swakim danom swe wisxe i wisxe wezala za njega...kado sxto sam rekla...imam strax od dugix weza...i zato sam 100 puta raskidala s njim, iako sam ga wolela...ali je mene on uwek pitao da se pomirimo...i na kraju se uwek pomirimo i swe tako u krug...setjam se jedne letnje notji...kada mi je pewao...jao0o0o..."wolim te to priznajem, woletju te waljda uwek"...i da...bilo je to WALJDA...posle nekix 2 mesetza on se promenio...mnogo...skoro da ga nisam mogla prepoznati...nesxto je krio...tada wisxe nisam mogla da izdrzxim...i raskinula...zauwek...i tek tada sam sxwatila koliko mi znacxi...a on je mene zaborawio...iako njego ortak kazxe da me josx uwek woli...ja wisxe ni u sxta ne werujem...sada se ni ne jawljamo jedno drugom...zato sxto smo se gadno poswadjali...i znala sam da tje biti owako kada se zaljubim...bolno...i swaki put kad ga widim swe tezxe mi je...i poqsxala sam da budem s jednim drugim decxkom, u nadi da tju ga zaborawiti...ali ne ide...nadam se da tju ga konacxno preboleti...morala sam owo da napisxem, da bi mi bilo bar malo laksxe...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 21, 2009 8:23 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 I2424410
jao owa kisxa....grrrrrr.....danas sql...qq...jedwa sam ustala...s tim da sam zaspala tek u 3 ujutru...dobro je da sam uopsxte ustala...otisxla sam swa smorena u sql..ali kad sam stigla...aaaaaa...widela sam moje drusxtwo...neke nisam widela tzeo raspust...priw cxas smo imali srpski...zaebawali smo nast. zxesxtje...a zxena ima kratke zxiwtze, i samo se dere...e pa ne mozxe ona sama protiw nas 32oje...xD...moram neko jbn-u lektiru da procxitam...waljda "Sumnjiwo litze"...xaxa...mozxda i procxitam pored swix obaweza...drugi cxas imali geos...omfg...ta zxena je skrenula...xtela odmax prwog cxasa da nas pita...a mi nisx nismo ucxili...katastrofa...do kraja marta treba seminarski da uradimo...a ja upala u najgoru grupu, swe sa najlosxijim ucxenitzima...samo dwa normalna...aaaaaa...ubitju se...ali moramo samo nas troje da radimo...pa netju zbog njix da dobijem losxu otzenu...tretji cxas smo imali muzicxko...inacxe...ja s njim ne razgowaram...wetj neko wreme...iako mi je razredni...danas nam nesx mlatio za maturko...da donesemo pare...ko o cxemu, on samo o parama...i da naprawimo neki spisak za nznm ni ja sxta...i posle kazxe on meni kao "ti nina pewasx u xoru?", i ja prwo nisam xtela nisx da kazxem i posle kazxem: "ne, znate wi zasxto, pa makar imala zakljucxenog ketza, u xoru netju pewati", i on tu nesx mlatio, a ja otisxla u WC...kao...otisxla kod dezxurnix, i do kraja cxasa se nisam wratila...cxowek me zxesxtje mrzi...i ja se tu nesx zezala s ortatzima...i sxta mislite ko je dosxao...Johnny (biwsxi, njega josx uwek wolim), Mixajlo-Mafija (pojma neam zasxto ga tako zowu, inacxe i on je biwsxi) i Srbljak (takodje biwsxi) zamalo me nije sxlog strefio...i pozdrawim se ja s Mafijom i Srbljakom, a pored Johnny-a samo prodjem...posle imala xemiju...3 lektzije smo pisali....aaaaaaaa....katastrofa...i pita sledetjeg cxasa...posle imali matisx...tu smo se zezali....u pon. imali kontrolni...bios nismo imali...jeeeeeeeee...'nacxi sxta ja swe imam da ucxim...to nije normalno...josx moram i za prijemni da wezxbam...kao luda...treba mi sxto wetji br. poena...za srednju iako nznm ni koju tju upisati...werowatno ekonomsq...i tako0o0o0...

jubim was....
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 28, 2009 5:03 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 I2409810
aaaaaaaa....danas mi je rodjus...prwa mi je cxestitala Ewcxy...duFaaaaaa moaaaaaaaa....a u 00:00 Johnny....aaaaaaaaaa......ja kad sam widela da mi je stigla poruka od njea, pocxela sam da skacxem po sobi kao neki kretos...poruka je glasila 'wako: "beb0 sretjan rodjus...zxelim ti swe naj, naj...da mi ostanesx tako wepa, dobra i luda...wolim te najwisxe na swetu..." jao0o0o0...ja sam pocxela da placxem...josx me woli...jeeeeeeeeeee.....basx sam bila happy...jutros u sql jbt na swakom koraq me zaustawljaju da mi cxestitaju rodjus...xD...kako li se setili, neam pojma...u sql je bilo totalno smaranje...ja sam se swadjala sa swim zxiwim nastawnitzima...jbg...msm ipak mi je rodjus...netju danas slawiti rodjus, zbog sxkole...samo dolaze moji najblizxi na rucxak...a u 5ak...zxurajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....e to tje biti ludo0o0...brate cxudno mi da sam napunila 15...xD....moram da radim neko shit iz likownog...ali meni ne pada na pamet...tako da tju dobiti banderu...

wojim was puno0o0...wasxa nincxy...
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 28, 2009 6:00 pm

SRECAN RODJUS!!!!
SWE NAJBOLJE..E IZ DNEWNIKA TI KRADEM EMO SLIKE :D
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 28, 2009 6:03 pm

xwala josx jednom...xD...ma samo ti kradi...imam ix ja massu...mogu ti postawim... :P...
Back to top Go down
{Fairy}*
.:Interesujesh se za priwatni zhiwot Maite Perroni:.
.:Interesujesh se za priwatni zhiwot Maite Perroni:.
{Fairy}*


Female
Number of posts : 428
Localisation : With Mai in shooping..
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Marina
Registration date : 2008-08-21

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 28, 2009 9:14 pm

Srecan rodjendan...
Dnevnik je extra...
:)
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 28, 2009 10:02 pm

xwaja za dnewnik...i za rodjus narawno...
Back to top Go down
{Fairy}*
.:Interesujesh se za priwatni zhiwot Maite Perroni:.
.:Interesujesh se za priwatni zhiwot Maite Perroni:.
{Fairy}*


Female
Number of posts : 428
Localisation : With Mai in shooping..
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Marina
Registration date : 2008-08-21

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyWed Jan 28, 2009 10:29 pm

Hehe nnc... ;)
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyThu Jan 29, 2009 8:47 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Rlyiwh
ju kako sam happy danas...cxudno ne widjeno...xD...jbt 'ladno sam jutros prwi put ustala naspawana...xaxa...ja rekox...cxuda se desxawaju...u sql je basx bilo fancy...xD...dobila sam cxetworq iz matisxa...kako sam se nadala, dobro sam se udala... :)...mislila sam da tju dobiti dwitzu...msm xoror...e da...wezano za Johnny-a...izgleda da nisxta od onoga sxto mi je rekao nije bilo istina...xD...swe mi nesx tako u glawi...iako znam da on nikad nisxta nije slagao...bar ne mene...inacxe...njegowa tzura je nekako saznala sxta je on meni poslao...samo nznm kako...inacxe ona nije bila 100% sigurna ko sam ja...ali ja nju znam iz widjenja...bila je u swadji s jednom mojom ortakinjom...uglawnom....dosxla danas ona u moju sql...i pita ona tamo neq kretenusxu ko sam ja...i ona pokazxe...ona se tzura sxtretznula...zato sxto sam imala posla s njom, i zna kakwa sam..i dolazi ona meni, ewo dijaloga
MILJANA: Izwini, Nina jer tako? ti se dopisujesx s mojim decxkom ili...?
JA: A zasxto mi se izwinjawasx? On je moj biwsxi...i da dopisujem se s njim...uostalom zasxto bix se ja tebi prawdala?
MILJANA: Pa msm mogla bi malo da ga pustisx da disxe, smorila si ga...
swi pocxeli da se tzepacxe...
JA: Mislisx on mene smara...tj. mene on ne mozxe smarati...ako me nije smorio za 5 mesetzi...ne mozxe ni sad...
MILJANA: Da, da...a ona poruka za rodjus?
JA: Miljana kretenu...decxko je rekao istinu, a tebe ta istina ocxigledno boli...pomiri se s tim da on tebe ne woli...i da je sa tobom da bi MENE zaborawio, i da bi me prawio ljubomornom...
MILJANA: Xaxa...ma da...
JA: Pa ako meni ne werujesx, mozxesx bilo koga pitati...swe njegowe ortake...a mozxesx i njega, sxto da ne?
MILJANA: Netju ja nikog nisxta pitati...
JA: Ne morasx...twoja stwar...brate u glup bi prowalio zasxto je on sa tobom....al' jbg ti si nowa wrsta...daleko ispod glupog....msm wutra i swe to te cxini takwom kakwa jesi...
MILJANA: MOLIM?
JA: Dusxo znam te dobro...ali ne brini...nisxta netju retji Johnny-u..netju se spusxtati na twoj niwo...i dowoljno sam wreme izgubila na tebe...tako da sada odox...e da pozz Johnny-a..od njegowe bebe...
i tu pocxela da se kidam...msm tzura je mali narkitj...xD...znam iz pouzdanix izwora...jbt kako su se swi oko nas kidali...jbt tzura '95 nafurana do qrtza (izwnite na izrazu)...i tako0o0o...owaj Johnny me nesx tzimao...al' neam kr...jbg...sad tju naterati nekog da mi uplati...pa tju im wratiti sutra...

woji was i jubim...wasxa nincxy...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyFri Jan 30, 2009 4:27 pm

Oprosti za svaku grubu rijeci i pogled prijek oprosti
oprosti za svaku suzu, svaki uzdah tvoj oprosti
oprosti sto nisam bila sto si htjeo ti
oprosti sto nikad bolji nismo bili, a ni postali
oprosti mi, Boze, oprosti mi i ti

Oprosti, ja nisam znala bolje da ti dam, oprosti
oprosti sto svaka noc je tebi bila dan, oprosti
oprosti za ljubav sto sam krila, ubila, za druge
sto pored tebe ja sam ljubila, oprosti
oprosti mi, Boze, oprosti mi i ti

I sto mi sad ostaje kad bol ne prestaje
kad srce lomi se k'o tanak led
za druge najbolja bila, a tebi najgora
al' uvijek vjerovao si
sad oprosti mi, Boze, oprosti mi ti

Oprosti, ja nisam znao bolje da ti dam, oprosti
oprosti sto svaka noc je tebi bila dan, oprosti
oprosti za ljubav sto sam krila, ubila, za druge
sto pored tebe ja sam ljubila, oprosti
oprosti mi, Boze, oprosti mi i ti
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySat Jan 31, 2009 2:31 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 _love10
jao0o0...kako je jucxe bio lep daaaaaaaannnnnn...u sql je bio totalni smor...u cxetwrtak mi ona miljana rekla da su ona i Johnny raskinuli...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........i pitao me da se pom...i ja rekla da xotju...jucxe sam slawila rodjus...bilo nas je oko 20ak...basx smo se zezali...ono swe u full-u...al' je poklon bio najzxesxtji...sxta sam dobila ostatje tajna...xD...posle smo resxili da odemo do jedne diskoteke...kad smo stigli...ono je bilo puno...neki koje nikad nisam u zxiwotu widela cxestitali mi rodjus...xD...ali do0o0bro...nema weze...a onda sam widela NJEGA.....jao0o0o0....kako je swadak...i sedne on basx preko puta mog stola, i swo wreme bulji u mene i smesxka mi se...awwwwwwwww.....dobili smo besplatno 3 l tzrno wino, zato sxto nas je bilo puno0o0o...ja popila dwa bambusa, i 3 cxasxe cxisto...ali se nisam napila...jeeeeeeeeeee...xD...samo mi se malo wrtelo u glawi...inacxe sam swega bila swesna...i dolazi Johnny kod mene i kazxe mi da izadjem da me nesx pita...i ja izadjem...narawno...pocxeo tu nesx da me zeza da sam pijana...bla, bla, bla...xD...i zazxwalio me....aaaaaaaaaaaaaa...nemate pojma kako sam bila happy...iako sam izasxla u majitzu ispred...na -10...xD...i tu smo se josx mawo grlili, ljubili, mazili...i posle usxli...i rekao mi kao da ga pozowem kad podjem qtji...i oko 2 ja ga zwala...i isxli smo zajedno qtji...jao0o0o0...kako ga wolim...samo me je strax da me ne ispali...ali nema weze......jbt tzeo moj dnewnik se swodi na njega...ali do0o0bro...e da...nesx sam zaborawila da kazxem...pitao me jedan Tzale...swatkisx...da se smuwamo...i ja nisam xtela zbog owog...xD...i ne kajem se...

woji was i jubi...wasxa nincxy....
Back to top Go down
{*ZTink*}
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
{*ZTink*}


Female
Number of posts : 3149
Age : 28
Localisation : In a PS world =)
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : Zoka the Queen xD
Registration date : 2008-01-26

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySat Jan 31, 2009 2:42 pm

bas suuuupeeer ninchy :)
a reci nam sta si dobila za poklon :)
Back to top Go down
http://www.rbdfans-serbia.co.cc
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySat Jan 31, 2009 10:17 pm

Jelena Tomasevic - Med i Zaoka

Reci, tvoje reci su mi med i zaoka
lazem da nijedna me nije opekla

Zar da ceo svet u trenu izgubim
zar da druga ljubi sto ja ne ljubim
dan pocinje kad mi dodjes
noc kad od mene podjes
kraj od kad me ne volis


Disem, ali pored tebe cesto uzdisem
osmeh na lice stavljam da se pokrijem

Zar da ceo svet u trenu izgubim
zar da druga ljubi sto ja ne ljubim
dan pocinje kad mi dodjes
noc kad od mene podjes
kraj od kad me ne volis

Ref. 2x
Gde da krenem kada tebi u ruke padam
kog da volim kada samo se tebi nadam
gde da stanem kada ne znam ni gde da idem
eh, moj dragi, ne zaboravi me



Zar da ceo svet u trenu izgubim
zar da druga ljubi sto ja ne ljubim
dan pocinje kad mi dodjes
noc kad od mene podjes
kraj od kad me ne volis
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptyThu Feb 05, 2009 7:33 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 F8e64f12
jao kako mrzim dwolicxne osobe...ja nmg da werujem kakwi swe ljudi postoje...xD...nisam se razocxarala u te osobe, wetj sam znala kakwe su...ali me nerwira to sxto je neko s tobom kad mu nesx treba extra, a posle ti okrene ledja...ja sam se samo u dwe osobe razocxarala, a to su Iwana i Sonja...one su znale swe moje tajne...zajedno sa Wanjom i Anjom...i ocxigledno su werowale swima wisxe nego meni...nego da se wratim na temu...bolesna sam... :(...neke osobe koje su bile ono sa mnom basx extra...nisu se setile ni da me pitaju kako sam...mada meni te osobe nisu ni bitne...ja znam na koga mogu uwek da se oslonim...i ko me nikad netje izneweriti...bar za sada...u poslednje wreme sam se mng, ali mng zblizxila sa Janjom....s njom sam i pre bila extra, ali je sada mogu swrstati medju najboljim drugaritzama...mng mi je pomogla oko Johnny-a, tesxila me, i uwek bila tu za mene kao i Wanja, Anja, Xtina, Tea i Jowana...iako su one osobe za koje sam mislila da tje me u najtezxim trenutzima ostawiti....nije bilo tako...to su bile Iwana i Sonja...basx smo ja i Janja jucxe pricxale o tome sxta tjemo posle osnowne...i bitje mi mng tesxko bez nje...jedino ako ona ne upisxe meditzinsq, a upisxe ekonomsq...wetj sam to prozxiwela sa Wanjom, Anjom i Jowanom...tj. odlazak iz sql...zato sxto su pre nas zawrsxile osnownu...i jesu nam u jednom trenutq zaxledneli odnosi, ali se swe wratilo u normalu...ali sada JA tream da podjem u srednju, i tamo tju natji nowo drusxtwo i nisxta netje biti kao pre...jedino me tesxi to da Wanja i Jowana idu u ekonomsq...pa tju se s njima bar widjati...ako uopsxte i upisxem ekonomsq...ma neam pojma ni ja...xD....razmisxljam sxta da qpim Johnny-u za dan zaljubljenix...swe smaram s tim...katastrofa...ali setitju se ja necxeg...waljda...Johnny bio danas kod mene...srtze mojeeeeeee...Bozxe sxta pricxam...ja sam se totalno zaljubila...ko neki bilde...xD...

woji was i jubi...wasxa nincxy...
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 EmptySun Mar 15, 2009 7:11 pm

w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 20875410
jao0o0 koliko dugo nisam pisala....ugl. swasxta nowo...u tesxkom sam bedaq zbog ortakinje...duga pricxa...u sql super...swe otzene sam poprawila, xwala Bogu....ja i onaj Johnny wisxe nismo zaedno...sada zauwek...sada sam sa jednim Grtzom...postawitju wam njegowe slike...dusxa moaaaaaaaaaa <3...i tak0o0o0o0...pisatju kasnije detaljnije o danasxnjem danu...
Back to top Go down
Sponsored content





w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: w0rLd.Of.bItCx.   w0rLd.Of.bItCx. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
w0rLd.Of.bItCx.
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: