Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 {The Diary of Apple Red}*

Go down 
4 posters
AuthorMessage
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySat Apr 04, 2009 10:33 am

{The Diary of Apple Red}* Untitled-4

E pa ovako, najpre ću da kažem o čemu se sve radi u knjizi. Da, počela sam da pišem knjigu, a na to su me inspirisale knjige Dnevnik Ane Frank i Sumrak. U knjizi možda ima i nekih malih delića iz mog ličnog života. Nije ista priča kao što je i u Sumraku,
ali ima nekih sličnosti. Uglavnom, ovo je dnevnik jedne tinejdžerke
koja ima sasvim drugačiji život od svih ostalih, ona ima svoj tajni
život, koji u ovom opisu ne želim da otkrivam.
Radnja se dešava
2014. godine. Glavni lik, oko koga se sva ova priča vrši je Epl Red,
jedna sasvim, kako bih sada rekla, obično-neobična devojka.
Knjigu sam tek počela da pišem i polako ću je postavljati, koliko mi treba da opišem jedan Eplin dan.
KONSTRUKTIVNE KRITIKE SU VEOMA POŽELJNE!!!
Hvala
na pažnji, a sada da počnem (:

Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySat Apr 04, 2009 10:33 am

Biografija:
Ime i prezime: Epl Red
Datum rođenja: 16.01.2001.
Mesto stanovanja: Frenklin, Tenesi
Boja kose: crvena
Boja očiju: zelene (dobro raspoloženje), plave (loše raspoloženje)
Visina: 169 cm
Težina: 57 kg
Moto: Voli sebe, pa će te i drugi voleti.

Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySat Apr 04, 2009 10:35 am

Sreda
05.02.2014.
21:36h

Draga Džejn,
Ni sumnjala nisam da ću čuti ovo što sam danas čula! Toliko sam se uzbudila i jako sam srećna! Konačno se selimo odavde! Tata je dobio novi posao u Aljasci i izgleda da ćemo krenuti već za dve nedelje. Tata kaže da mu je stan već obezbeđen i plaćen, po nameštaj dolaze već sutra, a još nam je samo preostalo, tačnije meni, je da odem sa tatom na ispis iz škole i izgleda da ću se već sutra ispisati. Ali ićiću na časove. Sutra ću imati svojih poslednjih sedam časova u ovoj bednoj Frenklinskoj školi. Istina, nikada nisam imala prijatelje u ovoj školi, a ni nastavnici nisu ništa bolji. Jedina osoba sa kojom sam najviše komunicirala i jedina osoba koja će mi nedostajati iz Frenklina je Džoš Peri, profesor etike, i moj jedini prijatelj u školi. Nadam se da će ih u novoj školi na Aljasci biti više. Još nisam pitala tatu u koji grad se tačno selimo, mada mi nije ni bitno. Samo mi je cilj da odem iz ove „nedođije“.
Konačno ću se otarasiti one Džil koja mi na svakom času i odmoru brblja nešto iz njenog života što me apsolutno ne zanima. I one Šeril koja uvek pokušava da mi utuvi neki „kompleks“, u stilu: „Smršala si Epl, postaćeš anoreksična, bolje ti je nabaci još minimum 5 kila“ ili „Ova nijansa boje kose ti je očajna! Farbaj se što pre“, i stalno misli da je toliko važna da ću poslušati njene „savete“. I onog Džejkoba, riđokosog udvarača sa dioptrijom +3 i fiksnom protezom, koji zaudara do bola, tako da kada osetim da nešto smrdi, znam da je u mojoj blizini on! I one Šantaline grupe koju čine četiri devojaka i pet momaka, koji me stalno ismejavaju i pričaju svakojake tračeve o meni, najžešći je i najzaprepašćujući je kada me je Mel „videla“ kako ubacujem celu bočicu lekova u svoja usta. Ako li se to ikad desilo... A da, konačno ću se otarasiti i profesorke engleskog, Meridit Adams. Ta žena mi je kucala o mozak svaki dan! I uvek je meni nešto uvaljivala! Svašta! Bolje i da ne pričam!
Ahh... kako mi je lakše što imam nekoga kome mogu da ispoverim ko me najviše nervira i sve te razloge. Kada pišem, osećam se srećnijom i nekako prijatnijr, opuštenije.
Inače, mama je zvala iz Kopenhagena. Izgleda da se seli u Filadelfiju kako bi bile u bližem kontaktu. Kaže mi da joj jako nedostajem. I ona meni mnogo nedostaje, kada sam bila na sudu sa izborom između mame i tate, to je bio najteži trenutak u mom životu. Ali znala sam da sam uvek imala bolje uslove kod tate. Ali ipak, teško je bez jednog roditelja, a u maminoj materici sam začeta.
Inače, tata kaže da ima dosta veza u srednjim školama u Aljasci, tako da me može upisati u bilo koju i kaže da mi ocene i nisu nešto važne. Ali to me ne sprečava da ja i dalje ostanem ovako skroz odličan učenik i da se opustim zbog te činjenice da je izbor na meni.
Set... sigurno se pitaš da li će mi nedostajati Set... da, o bože, ne mogu da verujem da sam zaboravila Seta! On mi je jedan jedini najbolji prijatelj a i simpatija. Mada mu još nisam rekla da imam osećanja za njega i još neću. Na rastanku ću mu se ispovedati. Ah, samo se pitam kako će mi biti bez njegovog veličanstvenog osmeha i njegovih plavih prijatnih očiju kao more... tako bih zaplivala u njima. I njegove prirodno plave razbarušene kose čiji kovrdžavi pramenovi konstantno lepršaju po njegovom licu... da mogu da povedem nešto živo iz Frenklina, to bi bio on, samo on i niko drugi!
Tata se uskoro vraća sa posla. Kasnije ću uraditi domaći iz matematike i naučiti engleski za svaki slučaj da me Meridit slučajno ne prozove.

Tvoja Epl
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySat Apr 04, 2009 10:36 am


Četvrtak
06.02.2014.
19:24h

Draga Džejn,

danas sam mnogo srećna! Napokon sam se ispisala iz ove bedne frenklinske škole! Dobila sam izveštaj o ocenama, sasvim su dobre, samo tri četvorke su mi zaključene, sve ostalo su petice. Danas sam se „oprostila“ od svih, nisam ni očekivala da će neke osobe, koje su me bedno mrzele, zaplakati, čak i više od Džoša i Seta. Set je rekao da se još nismo rastali, da neće ići taj dan u školu samo da bi mene ispratio kada budem odlazila iz Tenesija. I meni su suze navrle na oči. Već šest godina sam zaljubljena u Seta i ovaj rastanak će mi baš teško pasti. Ali ćemo i dalje kontaktirati preko e-maila i mobilnog.
Jedna predivna vest! Emili, moja starija rođena sestra koja je sa mamom otišla u Kopenhagen, dolazi da živi sa mnom i sa tatom na Aljasci! Predivno, ipak ću imati još jednog pravog prijatelja pored sebe!
Inače, tata mi je juče kupio knjigu „Sumrak“. Moji utisci pre čitanja knjige su bili negativni: Vampiri? Vukodlaci? O bože, sasvim paranormalno! Ali, kada sam otvorila knjigu, zaista sam se zanela u čitanje i u knjizi se radi o nečemu sasvim drugačijem nego što sam ja zamišljala. Pročitala sam tek 50 stranica i već zavolela knjigu. Za sada mi je idol Bela, iz čije perspektive je i napisana knjiga, a kako su Edvarda opisali, to mi je tek da zamislim! Opisan je kao: nebeski, prelep, prekrasan, savršen... Snimljen je i film još pre šest godina. Baš ću ga naći. Knjiga ima još četiri nastavka „Mlad mesec“, „Pomračenje“, „Praskozorje“ i „Ponoćno sunce“, koje ću polako da sakupljam.
A ja se sada upravo, osećam veoma prijatno. Ležim na mom prestolu zvanom ’krevet’, slušam muziku na diskmenu, pišem ti i gledam kako napolju veju ogromne pahulje snega i sve se zabelelo. Pozvaću Seta da idemo u šetnju, naravno, ako može. Ali najpre ću da sednem za radni sto, uključim kompjuter, nakačim se na internet i počnem da tražim film, ali neću ga gledati sve dok ne pročitam knjigu.

Tvoja Epl

P.S. Emili je zvala! Dolazi prekosutra kod nas! Jako sam srećna i jedva čekam!!!
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySat Apr 04, 2009 10:37 am


Petak
07.02.2014.
16:45h

Draga Džejn,

danas su mi pune ruke posla! Zato ti i pišem ovako rano, što mi nije baš po običaju. Dolazi nam transport po stvari i nameštaj. Izgleda da ćemo već u nedelju krenuti!
Ja inače, ove dane najviše provodim sa Setom, tata uvek ima neka posla, a ja sama u kući da ostajem nemam nameru. Set i ja smo tek sada osetili tu bliskost i te niti koje nas povezuju. Njegove ruke se nisu odvajale od mojih ruku ramena i par puta me je čak i zagrlio. Izgleda da je nekoliko puta pokušao da me poljubi, ali su pokušaji bili neuspešni. Ja sam mnogo zaljubljena, izgleda da je Set jedina stvarn koja me vuče da ostanem u Frenklinu. Ja ne želim da ostanem... ali želim Seta pored sebe. Pored njega se osećam tako prijatno i bezbedno i tako... tako ispunjenom osećanjima i emocijama. Želela bih da vreme zastane u jednom momentu i da samo Set i ja budemo sami... potpuno sami... zaglavljeni... i da provedemo svo naše dragoceno vreme sami... ali izgleda da je to nemoguće. Ne izgleda, nego i jeste nemoguće. Vreme nikako ne može da stane, a ni Set i ja nikada ne možemo biti zajedno.
Dobro, dosta više o ljubavi!
Emili je zvala. Toliko sam se uželela njenog glasa, a i same nje. Nisam je videla dve godine. Samo Bog zna da li se i koliko li se promenila. I fizički i psihički. Dobro, fizički naravno da jeste, barem ja garantujem, svi smo svake godine drugačiji. A psihički joj je možda nešto odvuklo pažnju u Danskoj. Evropa je to ipak. Ja nikada nisam bila u Evropi, ali jako bih želela i nadam se da će mi se želja ispuniti.
„Sumrak“... već sam stigla do dela kada Bela saznaje da su Edvard i njegova porodica vampiri. Ježim se kada čitam knjigu, svi ti opisi, reči, izrazi... sve je tako veličanstveno. Ja čitam između redova. Zaljubljena sam u knjigu.
Zvala me je danas Šantal, pričala sam ti o njoj, sa njenom „anti-Epl Red“ grupom i plakala mi je na slušalici. Za ime Boga, mrzi me, a plače zato što idem. Da li to označave kraj „anti-Epl Red grupe sa frontmenkom Šantal Li“? To ostaje pri Šantal. Ali sam samo zurila u prazno dok sam je slušala kako mi cmizdri na uvo.
I... u principu svašta se danas dogodilo. Tata dolazi za 15 minuta sa „Aljaska transportom“, ja moram da pomažem, da očistim celu kuću od prašine, a oko osam-pola devet sam slobodna napolje sa Setom.
A da, našla sam film i skidam ga, već četiri sata. Da je sniman, skidanje bi trajalo upola manje, a ovako je original.

Tvoja Epl
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySat Apr 04, 2009 10:38 am

Nedelja
09.02.2014.
23:39h

Draga Džejn,

Ovako kasno ti pišem jer mi je jedino ta prilika ostala. Inače, ja sam upravo u avionu i letimo ka Enkaridžu. To je grad gde se selimo. Ustvari, ne letimo pravo ka Enkaridžu. Od Frenklina do Denvera (u Koloradu) išli smo autobusom, čekali smo avion čak šest sati, mnogo smo umorni. Za šest sati smo videli ceo Denver, najeli se, napili, nakopovali... Emili je, svaka joj čast, našla tri para pantalona koje joj odlično stoje i sva tri je pokupovala. Ja sam kupila dva veoma debela džempera, jer se ipak selimo negde gde je temperatura petnaest stepeni manja nego ovde i ne želim da se prehladim ili da dobijem neki meteoropaški napad. I doručkovali i ručali i večerali smo u Denveru, u tri različita restorana. Između obroka bismo izgrickali ili popili još po nešto. Što se tiče moje telesne težine, danas sam preterala, tako da ću sutra upola da smanjim količinu hrane koju unosim. Nije da sam iskompleksirana, ali ne želim da budem debela kao ona Lizi. I evo, pre sat ipo vremena ušli smo u avion, tata i Emili spavaju, a ja, čas gledam kroz prozor, čas pišem. U ovom trenutku se osećam tako blizu zvezdama, kao da sam u nekom letećem tanjiru i provlačim se između zvezda. Da, zboravila sam da ti kažem dokle putujemo. Putujemo do Edmontona (u Alberti), a onda autobusom do Enkaridža. Sutra će biti naporan dan. Meni se, istina, spava. Ali neću se ni potruditi da sklopim oči pre nego što ti se ispovedim. Ovo pismo će biti prilično dugačko.
Set: imali smo najduže provedeno zajedničko vreme do sada. Rekordnih punih pet sati, što je sasvim zadovoljilo i mene, a nadam se i njega. Nema gde sve nismo išli, izgleda da smo obišli ceo Frenklin. A danas, danas mi je bio ujedino i najlepši i najtužniji dan u životu. Set je došao da me isprati, a pošto je bilo jako rano za autobus, Set i ja smo iskoristili svojih poslednjih sat vremena za svoju poslednju šetnju. Najpre smo pričali, kao i obično, zatim razmenili e-mail adrese i nekoliko puta se slikali. Suze su i meni i njemu tekle po licu. A onda sam mu se ispovedila. I to da sam zajubljena u njega već pola mog života, da je on jedan deo mene, jer se uvek osećam ispunjenom kad je on pored mene, a ujedino sam i još više plakala. Duvao je blag i hladnjikav povetarac. U jednom trenutku smo zaćutali. Sve je bilo nemo, nikoga nije bilo u blizini osim nas, ipak je bilo pola sedam ujutru. A Set me je zatim zagrlio i odšetali smo do jedne litice sa betonskim klupama gde smo seli. I dalje sam bila u njegovom zagrljaju, sve dok me nije poljubio. U tom trenutku, srce je htelo da mi iskoči iz grudi, ja mislim da je i on osetio taj šokantan otkucaj srca. Bila sam na ivici infrakta, već ovako mlada. Bilo mi je tako lepo i tako sam silno želela da vreme stane. Ali, za pet minuta autobus je trebao da krene, a ja sam tri kilometara bila udaljena od stanice. Na brzinu sam još jednom poljubila seta i rekla mu da ga volim i da ga nikada neću zaboraviti. On je meni rekao da i ja činim polovinu njega, da kada ja nisam u blizini, on se oseća polumrtav. Počela sam brže-bolje da trčim do autobuske stanice, usput sam još jednom odmerila Seta koji je nepomično sedeo na klupi u istom položaju u kakvom sam ga videla pre nego što sam počela da trčim. Zatim sam okrenula glavu, još brže potrčala i plakala usput kao kišna godina. Na stanici sam stigla neposredno pre nego što je autobus krenuo, Vrata autobusa su već bila zatvorena, a motor upaljen. Mahala sam šoferu pred prozorom, ali, očigledno, on se zagledao u jednu tačku dok je kretao i nije me video. Tata je odreagovao, brzo se spustio do šofera i rekao mu nešto u veoma ushićenom ritmu, a kako sam mu ja pročitala sa usta, zvučalo je ovako: „Stanite! To mi je drugo dete, otvorite joj vrata!“. I otvorio mi je vrata. Ušla sam i odmah počela da se izvinjavam tati zbog ovoga, a on je rekao da nemam šta da se izvinjavam, da on sve potpuno razume. Sela sam na svoje mesto i uspavala se.
I sada samo na Seta i na njegov poljubac mislim. To su mi u paketu bili najsrećniji i najtužniji trenutci u životu.
A sada sam stvarno premorena i nemam više snage ni slamčicu da dignem, tako da te odlažem u svoj „dom“ i ležem da spavam. Laku noć!

Tvoja Epl
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySun Apr 05, 2009 2:36 pm


Ponedeljak
10.02.2014.
14:04h

Draga Džejn,

u 10h smo stigli u Edmonton. Četiri sata smo proveli u nekom restoranu da se zagrejemo (napolju je smrtno hladno), a onda smo došli na autobusku stanicu i evo pre pet-šest minuta smo ušli. Autobus još nije krenuo. Krenuće za nekih desetak minuta. Tata sedi, iza mene i Emili, a Emili je sada otišla da kupi naš omiljeni časopis da ga čitamo, tako da sada mogu da ti pišem. Nikada nisam išla negde dalje od susednih država Tenesija, ali ovoliki put smo prevalili i prešli skoro celu Severnu Ameriku... o tome već nisam mogla ni da sanjam! Set mi mnogo nedostaje. Sada već kako smo sve bliži Aljasci, sve više bih da se vratim u Frenklin. Nedostaje mi sve ono za šta sam mislila da će mi najmanje nedostajati. Dobro, Set je izuzetak, ali škola, kuća, Frenklin kao mesto... ne mogu da verujem da želim da se vratim. Ali izgleda da me samo Set vuče na to, ovo ostalo nema više nikakve veze.
Oh... evo je Emili! Pisaću ti kada se uspava ili kada stignemo, ne znam tačno.

Tvoja Epl


Last edited by {ladycullen}* on Mon Apr 06, 2009 10:36 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
{*ZTink*}
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
{*ZTink*}


Female
Number of posts : 3149
Age : 28
Localisation : In a PS world =)
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : Zoka the Queen xD
Registration date : 2008-01-26

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptySun Apr 05, 2009 7:10 pm

mnogo mi se swidja swe sam procitala ;)

ima malo prawopisnih gresaka al nmwz 
stw je wrh :))) jedwa cekam sledeci dan xD
Back to top Go down
http://www.rbdfans-serbia.co.cc
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptyMon Apr 06, 2009 10:37 am

Hvala ti Zox :*
Sledeći dan očekuj danas ;)
Back to top Go down
Andy
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
Andy


Female
Number of posts : 653
Age : 27
Localisation : ♥ Con Dulce Maria x siempre ♥
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue99 / 10099 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maitehermosaig5
Vase ime : CAndy Espinoza Spears
Registration date : 2008-10-08

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptyMon Apr 06, 2009 1:27 pm

extra je!
Back to top Go down
{*ZTink*}
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
{*ZTink*}


Female
Number of posts : 3149
Age : 28
Localisation : In a PS world =)
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maiigifedcri0
Vase ime : Zoka the Queen xD
Registration date : 2008-01-26

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptyTue Apr 28, 2009 11:38 pm

yozZi nastawi,prelepo je :) plzzz
Back to top Go down
http://www.rbdfans-serbia.co.cc
Mrva
{MODERATOR}
{MODERATOR}
Mrva


Female
Number of posts : 4153
Age : 27
Localisation : Buscame..como la noche busca la mañana...
:How much do you like Maite?: :
{The Diary of Apple Red}* Left_bar_bleue99 / 10099 / 100{The Diary of Apple Red}* Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : {The Diary of Apple Red}* Maitehermosaig5
Vase ime : Milica
Registration date : 2007-08-15

{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* EmptyWed Apr 29, 2009 10:12 am

Divno je.
Back to top Go down
https://maiperroniforum.forumotion.com/
Sponsored content





{The Diary of Apple Red}* Empty
PostSubject: Re: {The Diary of Apple Red}*   {The Diary of Apple Red}* Empty

Back to top Go down
 
{The Diary of Apple Red}*
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» <?<?<<<Black diary>>??>>
» Diary one girl
» ..::Diary X Hadita::..
» ~ My chocolate diary~
» Dear Diary...........

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: WebNovele-
Jump to: