Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 <?<?<<<Black diary>>??>>

Go down 
3 posters
AuthorMessage
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyWed Dec 31, 2008 2:04 am

<?<?<<<Black diary>>??>> 2eo8vn6

Ja sam Iva Adamovic,97 sam god ziwim u BG...Obozawam da pewam i da se druzim sa razlicitm osoba i da sedim na compu..Najbolje drugarice su mi:Tijana i masha...Omiljena grupa mi je Paramore..Omiljena pewacica mi je Avril..
Volim da se oblacim u crno...MA ZNATE SWE O MENIII,sta da pisem?aaAA???
Pisem u cetwrtak jer nmg u sredu jer je nowa god a u 4 ujutro ili 5 necu
sigurno piskarati....
by:Ivka Zivka
~!comment my lifeX))


Last edited by ~*Ivka Zivka~* on Wed Jan 14, 2009 11:09 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyThu Jan 01, 2009 10:45 pm

Nowa godinica.
Sredjiwala sam kucu,i bila sam jako umorna,da kad mi je sestra nesto rekla pobesnela i rasplakala se..
Posle silnog plakakanja otisla sam da palim sweche,da nadjem sta cu da obuchem i da se istusiram...
Posle tusiranja peglala mi je sestra(jana)kosu..I dodirnula uwooo..A drzala sam led..I narawno posle smo jeli meso sarmu itd.. i otworila sam poklon, dobilla sam 3000 didzi!!!
Pa sooper ja mislila da nechu dobiti nisx...
I posle oko 10 sati otisla sam sa roditeljima u grad.....Bilo je hladno....UZASNO HLADNOOO!!! queimporta <?<?<<<Black diary>>??>> 869763
Bili smo ispred skupstine i slusali Gorana bregowica(odwratna muzika)...Moja mama je igrala,moj tata psowao za album :lol:a ja sam jedwa cekala watromet, 00:00 i da odem wishe kucii..I bilo je 00:00 swi se se tamo izljubili blabla,vatromet je bio fenomenalan!!
I onda smo otisli kuci..A mama skuwala caj ja obukla tri para carapa i legla u krewet piuckala caj i zaspala u 01:00 ..Bash sam malo izdrzala :shock:..
Danas sedela za kompom pila caj i kupila Bravoo....
Swima zelim Happy New year
By:~Ivka Zivka~

Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptySat Jan 03, 2009 3:52 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Pa juche nije bilo nish bila sam kod druga,i posle 5 god widela jednog marka!!On je ishao samnom u wrtic ja nisam mogla da werujem koliko je za 5 god porastao.... :shock:
I kod druga smo se zezali prichali,igrali i igrice i posle sam morala da idem kuciii..Rekla sam mami da cu da ostanem josh malooooo,jedwA je pristala,,,I posle tih 15 min morala sam da idem na slawu..Spremila sam se i krenuli smo ..
Ceo put dok smo se vozili moja srednja sestra i ja smo stalno goworili cccc kad je nesh loshe....... :D
Kad smo stigli docekalo nas je kuce po imenu Badi ono je ogromno kuce!!!!!kad se popne na noge wechi od mene!!!!! :shock:
Tamo sam widela jednu dewojcicu koja je 4 razred i tako me je nerwirala razmazena je!!!I ona se zaprica sa mojom sestrom i odjedanput:"Jer ti wolish rebelde",brate swako dete slusa rebelde, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I pita jednu anu jer ti wolish rebelde,ona kaze ne slusam ih,ali imam jednu pesmu, a owa swa srecna!!! 8) kladim se da nish ne zna o njimaXD niti kako se stwarno zowu... :lol:
Posle su swi skoro gosti otisli sem nekih ljudi i moje familijeXDmazila sam badija i odjedanput skoci on na mene i pocne ono da mi radiii,,,juuu,,,u teranju je izgleda....jaoj meni!!!!jedwa sam ga sklonila...
I posle nekog wremena krenuli smo kuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..
U autu samo sto nisam wristala kad sam cula da ce moja sestra da se dogowori sa njenom drugaricom da se pare moja kuca,i od te dewojcice passs....AA mozda cu imati male samojedeee coqueta coqueta coqueta coqueta coqueta
Kada smo stigli kuci jela sam cist cake,ali cist cake sladoled,jer nam se za nowu god cist cake saw izmlitao...I onda sam imala slatkoXDD
I posle sam legla u krewet,gledala neki film na pinku i zaspala...
LOL smorilo me wishe pisanjeee
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyTue Jan 06, 2009 12:44 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
aaa u subotu u nedelju nisha nowo malo otisla sa foruma da smirim drushu jer mi je stwarno trebao odmor..hehehe(zezam se)
A danas sam isla u shoping!!
Kupila sam owo emily majicu,i ogrlicy,trenerku-crnu,obicnu crnu rolku,crno crweni dzemper u tera nowi..x)
Obradowala sam se ko niko pa sam posle isla sa mamom na pizzu,pa otisla kuci da gledam OT....
I UPRAWO GA SAD GLEDAM..AA NAWIJAM DA WUKASIN POBEDI GLASAJTE ZA WUKIJAAAA!!!
WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI
WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,
WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,
WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,
WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,WUKI,
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyTue Jan 06, 2009 12:57 am

a saznala da je moja sestra na galiii..srednja sestraaaaa.aaa.a.a..a.a ocu jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!:'(
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyFri Jan 09, 2009 1:12 am

owih dana necu pisati jer nemam sta da kazem:D
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyWed Jan 14, 2009 10:41 pm

E owakoc
Juche sam zaspala u 4:00 jer nisam mogla da spawam a onda me je mama probudila u 12:00-podne:D.
A kad sam ustala nisam znala gde sam.........Pa sam posle pola sata gledanja neke serije na Fox life-u ustala iz kreweta pojela sargarepicu a ona mama:"Iwa ajde mi ocisti sargarepe"
Ona pije kaficu ja cistim saragrepe i dajem kucetu da jede onu kozichu kakos e to zoweXDi jedeXD
i posle ciscenja widela sam da su ispod stola swe one kozice sta je wec toXD Pa cisti,pa namesti krewet i onda ja taman da sednem za komp:A mama :"RUCAKKK"
Jela sam pa sela za komp,i piskarala i onda tata mi reko da mu ukljucim usisicac i ja ukljucim usisivac a ono zakacim kabl i iskljuci se komp..I onda ga ja palila sa fenom pola sata i onda je reko tata"Ajd ostawi comp sootra ide na poprawku"
bila sam srecnaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
I eto...A da zaborawila sam da kazem da sam dobila groznicu na ustima na jednom delu ustaa!!!
:twisted:
OD SAD COMENTIRAJTE MOJ ZIWOTxd,AL MOLIM WAS BEZZ SPAMA...PPLLEEAASSE!
by:IVKAAA
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptySun Jan 18, 2009 1:52 am

AAA umorna!!!

Jaoj danas sam se probudila u 13:20 i odma rucalaxD
Pa posle tata ajde da cistis sa sestrom dworiste!!!
Ufff.........
Pa posle ciscenja zwala drugarice za domachi,al niko se ne jawlja,.,,
Pa onda malo na forumu bila...
Pa u 20:00 kupala moju kucu!!
Moja sestra i ja smo je kupale pola sata!!
Samo je htela da skoci iz kade i pobegne!!
UFFF....JedwA da smo zawrsili!!
POsle se tresla tamo po hodnikuxD
I onda se ja igrala sa penom za brijanje celo lice je bilo puno pene!!!
I ja igrala uz jednu pesmu i pogledam se u aogledalo kad ono cela kosa puna pene!!!!!
aAAAA onda sam prala kosu.....PA gledala neki film....
Pa susila kosu i palila compxD
....................................................................THE END....................................................................................
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyMon Jan 19, 2009 4:24 pm

Lalallalalalallaaa

Juche sam bila kod brace.....Pekli smo palacinke,pa se potpisiwali na njih,barem ja i moja sestra x)))))
Pa onda sam mazala sa bratom palacinke swako je pojeo po 2 dok smo mazali...a posle nisam brojala x)))
Zderem ko stoka!!
Posle sam igrala sa babom tablich,pa otisla kuci sa familijom x))))
Pa sam gledala sestru kako trazhi slike iz twilight-a i oche da naprawi nesh.A POSLE GLEDALA TWILIGHT!
Odusewila sam se filmom..Mama kaze da ne gledam film jer cu se posle uplasiti ja: "mama bre nisam ja beba",i gledala do 3 ujutru...Ja sam tako osetljiwa i malcice emotiwna da sam skoro zaplakala koliko su mi bili slatki bela i owaj edward!!!!!
Znachi toliko su mi bili slatki..A edward mi je u pocetku bio retardiran kako je prichao i gledao bellu,aaaa posleeeeeeeee :claps: :claps: :claps: :claps: coqueta coqueta coqueta coqueta coqueta coqueta coqueta
sam se zaljubila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A na scenu kada su on i bela lezali na trawi pewala sam sa sestrom mi smo swarseni par ko romeo i julija :dancing2: :dancing2: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyThu Jan 22, 2009 8:48 pm

Pa owako....
Nista posebno niie bilo u skoli..
Cetwrtkom uwek imam 4 casa,ali sam imala danas tri jer srpski nismo imali,razredna nije dosla u skolu... :claps:
1.Muzickog smo pewali himnu svetog save i pisali nesto,a nastawnica brblja o swojoj kucetu...
2.Cas smo gubili i nisam znala da umesto engleskog imamo srpski..I otisla ja sa drugaricom do pekare,a kad se wratila widela prazno dworiste,i udjem ja sa drugaricom u weliku skolu kad ono ona meni kaze imamo english!!ijao dobro je sto smo trcale i stigle do ucionice a da nastawnica nije primetila da smo usli posle nje :P..
I tamo radili delowe lica i tela..SWe sam znala xD...
Pa onda smo imali odmor pa sam pricala sa Tijanom....
A onda imali fizicko..Radili wezbe,msm ja nisam jer me mrzelo pa onda preskakali wijache,pa basket....
I tako..
Upisachu se na hor mozda jer mi je u kuci dosadno stalno xD
I od sada dezuraju i petaci u maloj zgradi de su prwaci,,
Imamo malu,srednju i weliku zgradu..Ja dezuram u maloj xD
Idem ja sad...
Ewo malo slikica da zalepim u dnewnik xD
<?<?<<<Black diary>>??>> Lgst3085+emily-know-future-emily-the-strange-poster
<?<?<<<Black diary>>??>> 2618590
<?<?<<<Black diary>>??>> Emily%20the%20Strange4%20%2816%298680
<?<?<<<Black diary>>??>> Lgbl0003+emily-strangerous-emily-the-strange-poster
Znam da ima puno od emily,al sta ches mora

i to neko...
BY:IVA THE STRANGE
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyFri Jan 23, 2009 2:22 am

AA IMAM KNJIGE TWILIGHT!!
Ja sam happy!!!
Back to top Go down
{*ZTink*}
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
{*ZTink*}


Female
Number of posts : 3149
Age : 28
Localisation : In a PS world =)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue100 / 100100 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maiigifedcri0
Vase ime : Zoka the Queen xD
Registration date : 2008-01-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyFri Jan 23, 2009 1:49 pm

koje si ti godiste
Back to top Go down
http://www.rbdfans-serbia.co.cc
[Blair-The Bitch]
{MODERATOR}
{MODERATOR}
[Blair-The Bitch]


Female
Number of posts : 6850
Age : 29
Localisation : Gosssip World :)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Pfff...Znate me svi...:P
Registration date : 2008-06-18

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyFri Jan 23, 2009 1:53 pm

pise ti u prvoj poruci u ovoj temi xD
97 valjda
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyFri Jan 23, 2009 7:28 pm

da ja sam 97 xD
To su sad uweli da dezuramo kod prwaka u nashoj skoli......xD
Pa owako...
Danas sam se probudila u 11..Jela sam pa se smarala kod kuce i u 1:40 krenulaaaa u skolu..Narawno moje drugarice nije bilo na kiosku,jer je mislila da sam otisla,i ja setala kad widim nju..I ja trcim,trcim,a moje martinke se jako cuju,i ona se okrene i widi mene..I onda smo pricale dok smo prelazile ulicu pa smo srele drugaricu Milicu i kenuli...
Oni otisli u skolu a ja da dezuram....
Kad sam usla,pitali oni mene po koga si dosla...bozhe!!!!
Ja rekla pa da dezuram owde!!
A oni:AAA pa sedi..I ja sedim i nista ne radim,mislila sam da cu da citam knjigu,kad ono jedna nastawnica:ajde pripazi na moje...I gledala im sweske...Ijao sto ima jedan mali swadak,ima plavu kosu i do wrata kosu.Zowe se Filip mali je bash sladak,al psuje u 1 razredu XD..Gledala sam sa prwacima totali spajs tako nesh,pa naruta :lol:
Pa onda sam oko pola 5 krenula!!!!!
Dosla kuci jela tortilju upalila comp!
I ewo me tu sam xD
Moram malo da igram sims xD.byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Quote :
By:Iva the strange
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyTue Jan 27, 2009 12:06 am

JBT nisam pisala upsi.. sorry mojim fanowima :lol: :lol: :lol:
Pa owako..
Danas sam se jedwa digla u 7:00...
Ustala sam oko 7:16 i ja malo gledala TV,spremila knjige,i sedim ja na stolici i ja odem do sobe da se spremam,i pogledam koliko je sati ono 7:41 a ja u pidzami a treba da se nadjem sa drugaricom u 7:40 i ja spremila se oprala zube,oceslala kosu..swe obaweze i trcim ja i ceka me tamo drugarica..Onda kad sam stigla u skolu, smejala sam se sa drugaricama,ne znam sta je beshe bilo smesno ali sam crkawala od smeha...Imali smo 1,2 cas tehnicko......
Tu radili nesh...I pusti nastawnik nash kao mali odmor,al nikog nema jer smo zakasnili i on nas pusti da sedimo,i mi pricali smejali se kad ono izadje nastawnica struja:Pa sta to radite,ja nmg da drzim cas i mi joj objasnili a moja drugarica se izbezumila jedwa da je pricala koliko se uplasila xD..i onda usli pa crtkali nesh,pa isli na sistematski za zube....Pa na welikom odmoru su meni stawljali nesh sa jagodom sto drzim 60 min u ustima....Pa ispljunem i onda ne jedem pola sata!
I ja mesto da sacekam ja pocela da jedem od druga semenke..boli me bash uwoooo!!!!pa imali francuski...PFF dosadno...Pa srpski
I onda nam malom odmoru drug nam je kupio semenke,jer smo mu najbolje drugarice..pa jela semenke...
Pa onda smo imali srpski dobila sam + jer sam nesh se jawila .. lLAZEM!xD ona me je prozwala pa onda ja goworila usmeno o knjizi..pa tako....imali matu mislila da treba u zbirci 888 zadatak,a ja plakala sinoc imamo kontrolni sta je owo dobichu jedan..kad ono nema kontrolnog,i ja pogresila zadatke trebalo 688,689 a ja uradila 888,889 lol!!!!
nismo imali weronauku pustio nas je..Pa sam rekla mami da chu ichi na hor jer mi je dosadno kod kuce...
Pao onda sam je molila,a imala sam cash iz mate..pa sam je posle zwala da ostanem do 1:40 jer se tad waljda zawrasawa ona je rekla ajd ok..jer je znala da mi je od 1 razreda san da pewam u skolskom horu!!
I sutra imamo u skoli priredbu powodm svetitelja nasheg:lol: ,tamo ce hor pewati swetosawsku himnu i josh neku....
I imala cas iz mate pa posle zwala drugaricu..Pa nam bilo dosadno,i ja se nesh naljutila na nju i otisla da je ispratim onda smo se pomirile xD.....
I tako..Bash sam se ispisala.... Idem sad da se tusiram i da legnem da spawam jer sam jako umornaaaaaaaa..


~*IVA THE STRANGE~*
[i][u]
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyTue Jan 27, 2009 12:53 am

AAA ja wam zaborawila da kazem u jednom bendu sam xD
Gde je moja drugarica masha,jedna kaca iz V-3,mashine sestre...
I pitala me masha na chasu dal oches da igrash,jer kaze da extra igram i ja ok...I onda na horu mi rekla kaca iz v-3 da ja pewam..kuku meni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I kao ima neka newena iz V-3 koja nesh mozhe da uradi jer je ona u Juemes skola za manekene LMS waljda..
:lol: mozhe kao rock band al pop ne pada mi napamet..Sto posto da nechemo uspeti jer smo josh klinke..Imamo 11 god ko ce nas da primi?xD
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyThu Feb 05, 2009 12:51 am

nisam pisala jedno 454545454545 god,...
Pa nije me pitala bios/.
Sedim pored jednog Ugrina..Razmestila me je konacno i tako..:)
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptyFri Feb 06, 2009 11:45 pm

Kxm..
Pa danas je moje kuceeeeeee dobilo decka...
I tamo su se parili xD
i tako da ne prepricawam detalje...
Onda sam krenula u skolu nista posebno nije bilo..
Prozwala me srpkinja da citam iz pretkosovskog ciklusa najwechi motiw ljubawi koji mi se svideo..
AA meni tako gluppppp sastaw,ma to nije sastaw to je nista..Izemesala ja likowe,swe we xD
I rekla mi da sednem na mesto...I
tako iz geosa dobila 2 jer sam se skroz nesh zbunila kad me je nesto pitao xD...

  1. Sutra idem na rodjuss :dancing2:
Back to top Go down
~*Ivka Zivka~*
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
~*Ivka Zivka~*


Female
Number of posts : 3373
Localisation : =)~*Tamo gde wi niste~*=)
:How much do you like Maite?: :
<?<?<<<Black diary>>??>> Left_bar_bleue99 / 10099 / 100<?<?<<<Black diary>>??>> Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : <?<?<<<Black diary>>??>> Maitehermosaig5
Vase ime : Iva
Registration date : 2008-02-26

<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> EmptySat Feb 07, 2009 11:55 pm

Pa danas dosao od moh kuceta decko xD
Pa igrala se sa njima,pa igrala comp..Pa se spremala za rodjus...Kupila mi mama nowu majicu iz tera nowe i helanke...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa extra suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........I tako kupila ja poklon krenulla u skolsko jer se swi nalazimo i idemo kod slavljenice xD..Cekali mashu pa krenuli,..Zezali smo se zesce xD
I tako popila 3 case cocacole,2 case wode i jednu casu hello soka xD
Cim sa dosla kuci odma u wC..xaxa idem sad da igram sims 2 byeeeeeee :claps:
By:IVA THE STRANGE
Back to top Go down
Sponsored content





<?<?<<<Black diary>>??>> Empty
PostSubject: Re: <?<?<<<Black diary>>??>>   <?<?<<<Black diary>>??>> Empty

Back to top Go down
 
<?<?<<<Black diary>>??>>
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: