Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ..::Diary X Hadita::..

Go down 
+11
{dunyaperroni}
x3.weljkowa.mawa.x3
Andy
{*ZTink*}
T*I*N*A
mandrea94
Dul♥rockZ
[Blair-The Bitch]
_'v{A}mpire'_
{ladycullen}*
maite:)
15 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyTue Oct 28, 2008 11:29 pm

..::Diary X Hadita::.. Diarync9


Uopsteno o meni:
Zovem se Olivera Pavkovic, mada me svi zovu Olja (zato sto je krace i zato sto MRZIM kada me neko zove Olivera)... Rodjena sam u susednoj Hrvatskoj (po poreklu sam srpkinja, nemojte da vas mesto mog rodjenja zbuni xD) davne 1993 godine 7. juna... i bas zbog toga moj srecan broj je upravo 7 =) 1994 godine (valjda) sam se preselila u Apatin...To je gradic na severu Srbije koji se granici sa Hrvatskom... Ako i dalje nekontate o kom gradu je rech, setite se Jelen Piva - Apatinska pivara... Btw ja sam bash zivela u Pivarskoj ulici, tj. u ulici gde se nalazila ( i sad se nalazi) pivara.. Kad sam napunila 7 godina preselila sam se u Novi Sad i tamo upisala skolu Vasa Stajic... Nazalost nisam dugo izdrzala u NS-u jer sam se ozbiljno razbolela, isla sam ne operaciju i provela 2 meseca u bolnici... Tako da sam skolu totalno zapostavila... U medjuvremenu moji roditelji su kupili kucu u Rumenki... Od 2 razreda osnovne pa sve do sada ja boravim u Rumenki... To je sto se tice Oljinih seoba ;)

Trenutno idem u ekonomsku skolu u NS-u, smer finansijski tehnicar, i za sada sve ocene su mi pozitivne, na svu srecu xD
Moji idoli za CEO zivot su naravno svi clanovi grupe RBD! Zasto? Zato sto sam naprosto luda za njima xD Pored njih ima i grupa i pevaca koji su mi simpa : Guns N'Roses (nikad prezaljena ljubav za Axl-om :( ), Led Zeppelin, Britney Spears, Kudai..... Nisam neki pacenik za serijama ali volim da odgledam: Ljubav, navika i panika, Svi vole Rejmonda, RBD La familia... Glavni hobi mi je muzika, obozavam da pevam, da komponujem, da sviram...
Ljudi uglavnom o meni kazu da sam neverovatno smirena osoba i da se nikad ne nerviram niti svadjam... Pihh... umem da se iznerviram, mada iskreno uvek izbegavam svadje, jer imam 2 najbolje drugarice (Tasa&Nena)koje se konstantno svadjaju pa ja uvek imam ulogu mirotvorca...
Uvek se potpisujem kao HADITA, ali ne verujem u vile, niti u Petra Pana, ni u ostale price za malu decu xD Samo imam viska pozitivne energije u sebi xD

Eh toliko o meni... Nadam se da ste saznali nesh o meni sto do sada niste znali...

P.S. Najvaznije sam zaboravila - trenutno nemam decka :( :( :(


Last edited by maite:) on Sun Nov 02, 2008 10:06 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptySun Nov 02, 2008 12:15 am

Frogy, Kvoki & N.Pig coqueta

Pa shta da vam kazem... Zivot je jedan velikiiii S.M.O.R. ...
Msm juce jesam izasla, extra se provela i sve je bilo savrseno... ali prvi novembarski dan je bas kao ona pesma od Guns-a - November rain...
Kisa + Vetar = Smor!
I sada eto visim ceo dan na kompu, pravim neki blog za Rebeldemaniu, a bukvalno nish neznam...sve kao na latinskom jeziku xD
ccc...
Zvala sam drugarice da idemo u nocnu setnju... Ali obe uce, da bi ispravile keceve... A kad bolje razmislim mogla mi i ja da otvorim knjigu za promenu xD Ali ne danas, sutra...
Nervira me shto vise ne idem sa Kvoki i N.Pig u razred... Uvek smo bile bff, i jbna srednja nas je razdvojila... Samo one imaju srece sto idu zajedno ): Ali o5 bez mene... Nije sve isto kao pre... Msm i dalje smo extra frends, cak se druzimo i volimo mnogo vishe nego pre... Samo mi nedostaje tracharenje na skolskim odmorima, dosaptavanja prilikom odgovaranja, prepisivanja na kontrolnim... toga nema vishe... ):
Kako god, zaba, kvocka i n.svinja - always MAPS!!!
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptySun Nov 02, 2008 10:27 pm

Moj tata i nash ugovor :D

Nzn da li sam ikada spomenula ovo, ali ja sam anemicna... Anemija je neka bolest krvi, zapravo to je malokrvnost... Nedostaje mi gvozdja (Fe) u krvi... Bolest je izleciva, ali se dugo leci, tako sto se zdravo hrani xD Eh ja sam dopustila sebi da sada veshtackim putem unosim vitamine jer nisam poslushala roditelje na vreme xD Nedavno sam imala blagi pad imuniteta (od pocetka skole skoro nish ne jedem...nemam apetit xD) pa sada pijem 2 sirupa i neke tablete sto sadrze vitamine... No, moji me teraju da se zdravo hranim i tako to...blablablaaa... Al' ja necu... Msm nije da necu, nego nemogu! Oni su pokushali bukvalno SVE, ali nisu uspeli da me nateraju xD
Ali danas se moj tata (genije) dosetio neceg sto 100% deluje na mene...
A sta mislite..... ---->>>> RBD!!!
Potpisali smo ugovor da ako bude bilo sledeceg koncerta, tata ce da me vozi na aerodrom, zatim idemo do hotela, pa u arenu, pa ponovo nazad do hotela, pa tamo nocimo u kolima (ali tata cuva strazu) i onda kasnije ponovo na aerodrom da ih ispratimo kuci xD Naravno moj zadatak je - DA JEDEM ZDRAVU HRANU xD
I takooo, sad sam happy xD Jejejeee xD Jos samo da bude koncerta i ja i supertata krecemo u avanturu xD
I love my dady :)
Gracias papy xD


p.s. verujete mi da mi nije problem da jedem... kad imam dooobar razlog za to xD
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyMon Nov 03, 2008 4:30 pm

Every moment in my life
Every day that passes by
I just try to be myself
This is who I use to be
Let the music set you free
If you are in need of help
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 07, 2008 11:27 pm

*Never mind the darkness, we still can find a way, 'cause nothing lasts forever even cold November rain...
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 07, 2008 11:34 pm

Sreca, sreca, Radost!!!!!

Nmg da opshem koliko sam srecna!!! Jbt stvarno ce ponovo doci!!! U pocketku mi se sve cinilo kao san, za koji sam mislila da se nece ostvariti... ALI SE OSTVARIO!!!
Idem na koncert, to je sigurno, moji roditelji znaju da im NIKAD ne bi oprostila da ne idem na poslednji koncert RBD-a u Srbiji...
A najvishe sam srecna jer ZNAM da cu videti MAITE!!!
Mozda je i bolje shto nije bila na proshlom koncertu jer ovako sam sigurna da ce 18 decembra biti najlespshi dan u mom zivotu, tako da ce smeniti 7. septembar xD

JUuuuhhhuuuuuUUU!!!! JEDVA CEKAM!!!
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyTue Nov 11, 2008 12:51 am

AAAAAAAAAAAAAAAA!!!

ZELITE LI I DA JA ODEM SA 4UMA????????
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyThu Nov 13, 2008 11:53 pm

Jbna skolaaa...

Idem u subotu u skolu... camicu tamo 4 bedna casa koja traju 30 minuta... IMA LI TO LOGIKE?
uzasss....
dobila sam kralja ( 1 ) iz racunovodstva... ustvari nisam ali cu ga dobiti jer sam zamenila zalihe proizvoda i proizvodnju u 3. bilansu i onda mi ona 2 posle nishta ne znace... znaci KEC KAO KUCAAA!!!
no, opushteno, zivim za 18. decembar a za racunovodsto & skolu mi se basss j*** ....
eto toliko od mene...

P.S. mogli biste nekad i kod mene nesh komentarisati, no dobro, ne morate.... :P
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyThu Nov 13, 2008 11:58 pm

... i mi idemo u subotu u shkolu :( i chasowi nam traju po 35 min...
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 12:08 am

aaalleeealeee, nisam jedini debil xD ( salaaa)
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 12:09 am

Pa ceo Nowi Sad ima radnu subotu koliko ja znam :D
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 8:46 pm

ozb? jadni mi...
Back to top Go down
_'v{A}mpire'_
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
_'v{A}mpire'_


Female
Number of posts : 18794
Age : 27
Localisation : Tu sam, tu sam!
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : Eva
Registration date : 2007-07-11

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 9:40 pm

jadni wi...
ja ne idem subotom nikada
Back to top Go down
http://anydulandmay.nice-board.net/
[Blair-The Bitch]
{MODERATOR}
{MODERATOR}
[Blair-The Bitch]


Female
Number of posts : 6850
Age : 29
Localisation : Gosssip World :)
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : Pfff...Znate me svi...:P
Registration date : 2008-06-18

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 9:44 pm

eee mi ponekad radimo subote...
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 10:00 pm

a i nekontam zash i idem... samo ce mi upropastiti subotu..ccc...
Back to top Go down
Dul♥rockZ
.:Ti si prawi Maitin fan:.
.:Ti si prawi Maitin fan:.
Dul♥rockZ


Female
Number of posts : 1862
Age : 27
Localisation : In Your Mind
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime :
-Zikki-

Registration date : 2008-04-11

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyFri Nov 14, 2008 11:16 pm

Mi smo ishli proshlu subotu...
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyMon Nov 24, 2008 10:32 pm

Skola, koncert... RBD.... xaxaxaaa


Sta da vam kazem... Life is a bitch...
Nesh sam u poslednje vreme smorena... i to na kvadrat...
Danas sam dobila 2 iz racunovodstva i to je unistilo sve moje zelje da prodjem 4,50 ... no, briga me, zivim za koncert....
Ali ipak, danas sam se osecala lepo i nzn zasto svi iz razreda su mi rekli da sam lepa :shock: a nista nisu trazili... nikakvu pomoc... to je cudno :D
Pravo dam vam kazem ima sanse da upoznam RBD, tj. imam sanse za m&g... no nedaju mi da prcam a nekako sve polako izlece iz mene... ali o5 verovatno necu dobiti... nzn... kamo srece....
I tako... smorih i vas, smorih i sebe...
Aj pozz
Back to top Go down
_'v{A}mpire'_
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
_'v{A}mpire'_


Female
Number of posts : 18794
Age : 27
Localisation : Tu sam, tu sam!
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : Eva
Registration date : 2007-07-11

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyMon Nov 24, 2008 10:40 pm

blago tebi meni niko nece nish da kazhe o je***** M&G :roll:
Back to top Go down
http://anydulandmay.nice-board.net/
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyMon Nov 24, 2008 10:42 pm

xxaxa, pa i nije mi blago... xD
Back to top Go down
mandrea94
.:Dajesh Potpis za kampanju 'Zhelimo wishe od Mai':.
.:Dajesh Potpis za kampanju 'Zhelimo wishe od Mai':.
mandrea94


Female
Number of posts : 539
Age : 29
Localisation : RBD world .......with Dulce
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-13

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptySun Nov 30, 2008 12:03 am

DNEVNIK TI JE ODLICAN....SKROZ ISKRENO !!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://www.rbdserbia.forum6.biz
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptySun Nov 30, 2008 12:10 am

Jel moglo biti gore?????!!!!


Nije.
Ppl jako sam razocarana u RBD... Pre su mi sve znacili, a sada apsolutno nishta...
Skontala sam da fan RBD-a znaci bukvalno izvrshiti samoubistvo pa kad bolje razmislim oni nisu vredni toga...
Ovo se ne odnosi na clanove benda, nego na Televisu, Roptus i onog idiota Pedra... Sve sto je lepo, oni moraju da upropaste...
I oni nazalost jesu neki deo RBD-a... i zbog njih mi se sve smuchilo...
Ako Maite ne dodje na koncert, smatrajte da sa u meksickom zatvoru... Otici cu u Mexico sa pushketinom da porokam Perra (Pedra)... I neka me zatvore... Barem ce mi dusha biti mirna jer znam da onda vishe niko nece da ponizava moju Maite!
I takoooo...sta da vam kazeem... osim - LIFE.IS.A.BITCH
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyTue Dec 02, 2008 7:07 pm

Aaaaaa....


Bole me desni.... aaa... jako... nzn da li je zub u pitanju ili shta? :shock: No, kako god, moram ici kod zubara... (a iskreno, bojim se...)
... i taaaakooooooooooooo....
smorcina...znam...

besossss
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyWed Dec 03, 2008 12:26 am

Jao i ti si iz NS-a...?Pa leppooo... :)
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue99 / 10099 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyWed Dec 03, 2008 5:19 pm

J**** ti Life...



Znaci ppl, ja neverujeeeeeeem!!! Zasto sve loshe mora meni da se desiiii??????!!!!!!!! AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! WHY?
E pa, ovako...
Desilo mi se ono sto nisam zelela da se desi.... ali sama sam kriva....
Poshto jedem kao ptica... Pao mi je imunitet... znachi totalno... (raspad sistema).. Moram ici na analize, da vadim krv (ali iz veeneee).... Ja to necu moci... Pocecu da histerishem.... msm znam sebe.... Uvek sam smirena ali od krvi i igle prosto imam fobiju i to je jache od mene...
trenutno su mi dali milion lekova da pijem... kako bi ozdravila i u sledecu sredu idem da vadim krv...
Ispricacu vam jednu za doktore neobichnu situaciju....:
Cekam ja u ambulanti vec 2 sata.... Sve mi ide na nerve... A uvo me jako boli... Mislila sam da je od zuba... Ali nije...
I napokon dodjem na red....
Doktorica:"Ne boli tebe zub, ti imas ranicu u ustima a to zato sto ti je pao imunitet..."
Ja: "A?"
Doktorica:"Da, da... "
Ja: "Pa dobro... I sta mi sada treba?"
Ona: "Pa evo napisacu ti sve: 2 sirupa, kapi za ushi, neki sprej (?)...."
Ja: "uredu, hvala, dovidjenja..."
Ona: "Cekaj... da ti dam uput da vadish krv..."
Ja: "zasto?"
Ona: "treba nam anazliza krvi, secera, jetre, mokrace..."
Ja: "a iz prsta, zar ne?"
Ona: "ne, mora iz vene..."
Ja sam momentalo pocela da placem k'o kreten.... sada me je malo i blam... U ambulanti je bilo josh dece... Svi su imali oko 5-6 godina... i niko nije plakao... osim mene... tako reci vec velike sa 15....
Msm uzas.... a i po povratku sam konstanto plakala.... Nisam se mogla zaustaviti... Neverovatno se bojim....
:( :( :( :( :(
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
..::Diary X Hadita::.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100..::Diary X Hadita::.. Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ..::Diary X Hadita::.. Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. EmptyWed Dec 03, 2008 11:02 pm

Olja ako nikad do sad nisi wadila krw, nemoj da se plashish to ce te samo pecnuti i oseticesh kako ti ide krw ka igli i polako ce izwaditi iglu iz ruke i to je to....

ja pre godinu ipo kad sam prwi put wadila krw u zhiwotu ja sam umirala od straha, plakala sam kao kishna godina, ja sam mislila da ce oni mene ubiti sa tom iglom... al ja ustwari nish nisam osetila... i owa zadnja dwa puta posle tog prwog jedwa sam chekala da odem da wadim krw...

weruj mi, nishta, ama uopshte nishta nije strashno i nema chega da se bojim
Back to top Go down
Sponsored content





..::Diary X Hadita::.. Empty
PostSubject: Re: ..::Diary X Hadita::..   ..::Diary X Hadita::.. Empty

Back to top Go down
 
..::Diary X Hadita::..
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diary one girl
» ~ My chocolate diary~
» Dear Diary...........
» <<<My~litlle~diary>>>
» <?<?<<<Black diary>>??>>

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: