Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 _BlAcK**DiArY_

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyMon Jun 22, 2009 2:04 pm

Deniro - Natasa
Ona se zvala Natasa i bila je devojcica u zemlji cuda
sa nebo plavom bojom okica ,zivela vrata preko puta
stalno luta ,matorci razvedeni pa rano pocinje da luta
cesto kuci sama ,jer njena mama vreme je gubila s dilerom
u lavirintima srama ,navucena je uzimala s njima
Natasa je pricala sa lutkama jer nije imala s kim
gledala crtace ,imala pogled sto sija ,mama kad je zagrli
tad je bila najsrecnija ,al to je bilo retko jer mama
retko kuci je bila ,Natasa sve vise usamljena ,a sve vise starija
U skoli cutljiva ko reka bas ko vreme na satu ,na prozoru je plakala
jer nije upoznala tatu ,tuzna ,sama ,bez ljubavi ,u zemlji cuda
posla je putem ka dnu jer nije znala da ne sme tuda

[ref.]
Natasa ,bila je devojcica sa nebo plavom bojom okica
U liftu sam je sretao ,s njom nekad bi prosetao
Kroz smeh sam joj tepao
A ona samo bi cutala
Bio sam srecan kad bih je nasmejao
Ruze sam krao njoj da bih dao
A ona samo bi cutala

U losem drustvu trazila je utociste ,bezala sa casova
od besmisla zivota skrivala se ,bez emocija se davala muskarcima
spavala s klincima iz kraja i sa totalnim strancima
sanjala je da jase talase ,dok mama s obale smeje se i dere se
Ljubavi Natasa volim te! al jutrom san kad iscezne ,natasa iz sna
budna sanjala je slike ,tresla se i jecala ,htela je biti srecna
ko ostale devojcice ,osmehom da boji tugu
dok ceka bas sa drustvom sa stanice,
imala je 16 kad je zatrudnela sa tipom za kojim jos od osnovne
je ludela ,par meseci trudnocu krila ,jer nije znala bebu da li da
zadrzi il da abortira ,bio je petak pojavila se na mojim vratima
sminka razmazana suzama ,glavu je spustila na rame i plakala
moje suze je izmamila dok pricu mi je pricala ,ipak i tako uplakana
bila je tako slatka i mila

[ref.]
Natasa ,bila je devojcica sa nebo plavom bojom okica
U liftu sam je sretao ,s njom nekad bi prosetao
Kroz smeh sam joj tepao
A ona samo bi cutala
Bio sam srecan kad bih je nasmejao
Ruze sam krao njoj da bih dao
A ona samo bi cutala

Ja zagrljajem sam je bodrio ,dok sam je gledao kako izlazi
tiho sam molitvu izgovorio ,usla je u lift ,i rekla Cao
jedva se nasmejala ,proslo je 7 dana ,ona nije se javljala
da se nije nesto desilo ,stalno sam se pitao ,u potrazi za njom
po gradu nocima sam skitao ,po kaficima je trazio ,kod komsija
se raspitivao ,dani su prolazili a Natasu niko nije video
odogovor Ne me je nervirao ,kraj telefona sam cekao
napokon culo se zvono ,pomislih da je ona ,rekao sam
Natasa Halo Ti Si ,ma jok ,ovde Marko ,malo sam se raspitao
i stvari stoje ovako (sta se desilo?) ,lose vesti ,ortak je
video natasu (gde?) ,imala je masnice na faci ,cuj zvao sam Stasu ,tip je saznao za dete i totalno je puk'o ,nije verovao
da je njegovo ,i pesnicama do smrti je tukao ,sad se kaje,
u zatvoru je ,cuo sam ostace duze ,a sahrna bila je skromna,
samo vetar ,ja i ruze ,cuo sam da joj se mama odvikava od droge
negde u mosvki ,ne znam tacno ,cuo sam verzije mnoge,
a Natasa cesto mi dolazi u snove da mi kaze da je napokon srecna
i da ima lutkice nove ,negde gore gde nema bola...

[ref.]
Natasa ,bila je devojcica sa nebo plavom bojom okica
U liftu sam je sretao ,s njom nekad bi prosetao
Kroz smeh sam joj tepao
A ona samo bi cutala
Bio sam srecan kad bih je nasmejao
Ruze sam krao njoj da bih dao
A ona samo bi cutala

(Apel svm losim mama ,svim zbunjenim devojkama i devojcicama
ovako ne mora da bude kao s Natasom ,ne dozvolite da se desi isto,
pamet u glavu ,Cao)
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyMon Jun 22, 2009 2:07 pm

Ove 4 pesme obozavam..kao i cuvaj se pandura koju sam postavila na prvu stranu..

Juce smo Anica,Sonja i ja bile u fortuni..vatale zjale & co..Ovaj raspust poceo je onako opusteno mada ja jos ne mogu da ukapiram da sam na raspustu..uvek mi je skola tu negde u podsvesti..ALI NEMA UCENJAAAAAAAA..ne verujem.:)
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyThu Jul 16, 2009 8:08 pm

Subota 27.jun

U subotu sam spavala kod naj drugarice Sonje zajedno sa Anicom i Ljiljom.Posto su sonjini radili nije bilo nikog od starijih.Anica i ja smo ko nje dosle u 8 a Ljilja i Ostoja(Ljiljin decko )stigli su malo kasnije..Znaci bilo je ludilo.Dosli su i Boban i Nenad,srdjanovi drugovi a i Bata,sonjin brat od strica..Pili smo ,ludirali se i pevali dok je ljilja svirala harmoniku..Kasnije smo isli do parka i tamo bile sa jos drustva,koji su nas usput pozvali na kotlic u sredu...Bilo je to extra vece...
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyThu Jul 16, 2009 8:12 pm

Sreda 1.jul

Bili smo na kotlicu..bilo je takoooo extra,ne mogu ni da pricam...toliko da su mi moji rekli da dodjem do 10 a ja sam ostala do 1,bilo mi je tako svejedno jer se nikad nisam osecala tako extra..Tako da su mi moji zabranili da izlazim narednih 10 dana i uzeli telefon i jos svasta nesto..ali kazna je prosla 11.jula tako da je sad opusteno mada malo vise pazim na ponasanje i moram da pazim da dodjem na vreme.. Like a Star @ heaven

U nedelju 12. mojoj Anici je bio rodjendan.Imala sam tu cast da joj prva cestitam..Slavila je u ponedeljak i bilo je extraaaa.Pile smo sampanjac i zezale se..naravno na nasem splavu.Nisamo joj jos nista poklonili ali imamo nameru da to uradimo uskoro i znamo sta cemo.. Like a Star @ heaven
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyMon Jul 20, 2009 10:42 pm

U subotu uvece organizovali smo nesto poput nocnog izleta..isli smo na nas splavic i pravili rostic,pili i ludirali se..Sonja i ja smo bile zaduzene za rostilj.Ostoja je napravio raznjice i to smo pekli zajedno sa mesom i kobasicom..Bilo je prste da polizes..Svi su nas pohvalili.Mi smo se malo poplasile za vreme,zato sto je duvalo i kasnije je pala kisa ali posluzilo je..Bas nam je bilo opusteno to vece ,i mozda je pored onog kotlica najbolji provod na raspustu..
Posto mi nismo za diskoteke i ostalo,ovo je nas nacin za provod...drustvo malo ali odabrano:)
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyWed Jul 22, 2009 7:56 pm

Danas smo Sonja,Anica i ja biciklovima presle oko 50 km..25km do jednog mesta(kraja drenovca) i 25 nazad.Crkle smo..Noge su mi otpale .. a i jadno moje dupe.. :D
Hvala bogu da smo naisle na jedno odmaraliste "LUG" i pile vode posto mi glupace zaboravile da ponesemo.Sunce nas je ubilo..Vozile smo od 8 do pola 1..mozda smo presle i vecu kilometrazu ,ne znam sad tacno..Jos smo planirale da produzimo do Sapca..ali to cemo drugi put..Sad planiramo da trcimo svako vece,one da smrsaju a ja radi kondicije i hocemo malo da se damo u zdrav zivot...Inace zvali nas ovi ludaci iz drustva u petak na talandaru ..MORA SE ICI..Zurka.. :)
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyThu Jul 23, 2009 12:25 pm

Prekljuce tj. u utoram po povratku sa salaskog sreli smo nase new divno drustvance Gemovica,Simeona i ostale a medju njima je bio i moj skolski (isao je do 3 razreda sa mnom pa se preselio)koji je dosao iz Austrije...Bas sam se iznenadila sto ga vidim..malo smo pricali i takoo...Bio covek na exitu..cak su ga i snimili,ima ga na YouTubu sad je medijska licnost.. :)
Moram da vam kazem da je super sladak,mada ga ja gledam kao druga a mi smo dok smo isli zajedno bili jedni od naj drugova,uvek smo se lepo slagali..mada taj odnos se promenio..nismo se ni culi ni videli 5 godina ali ono..ok smo. Like a Star @ heaven
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyThu Jul 23, 2009 1:45 pm

Volim ih jako
Sinoc smo bili na salaskom i zezali se kao i uvek..Mnogo volim Sonju i Anicu..ne znam sta bi bez njih..Moj zivot bi bio potpuno prazan..OBOZAVAM IH..zelim da budemo zajedno ceo zivot..kroz toliko toga smo prosle zajedno..toliko suza,bola,smeha,sala,patnji,ponizenja,borbi...prezivele smo zajedno.. Like a Star @ heaven

Sinoc sam sanjala jedan uzasan san..Vezan za onu strasnu nedelju koju sam vam pomenula mada ne zelim da pricam o tome..I malo-malo sanjam to...ne mogu vise,moram se osloboditi toga...boli me i u snu. Like a Star @ heaven

U petak izgleda necemo ici kod Predraga i Nenada na talandaru..idemo u neki restoran da hasamo riblju corbu...Mi veciti klosari idemo u restoran..Verovali ili ne tako je..Ali necmo mi sadf tamo stalno da idemo..samo u petak da jedemo..kad nam kuci ne daju.. :suspect:
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyThu Jul 23, 2009 1:52 pm

Planiram sa Sonjom i Anicom da idem na koncert Bore Corbe koji je najavio za 5. septembar na uscu ali ne javljaju nista..Bas bih volela da odem..obozavam tog cikicu.. :D
Mada nemam pojma kako cu izvuci kintu,moji i ovako hoce da me izbace iz kuce ali snacicu se nekako..Inace ja sam ovog raspusta htela da radim i kao jesam..1 dan u visnjama,crkla sam nisam mogla vise,i hteli smo na metlicama,1300 dnevno ali nisu nas zvali kao ipak nece omladinu jbm im mamu..ali sta sad..vecito sam se grebala od mojih pa zasto da pokvarim tradiciju..NO FRKS..uzivam u zivotu..kako da ne,samo se zavaravam..Ovo je mucenje... :lol:
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyFri Jul 24, 2009 7:53 pm

Koncert..sreca sreca radost..
Konacno..saznala sam sve...konacno je potvrdjeno..31 oktobra u BG areni..koncert Riblje Corbe..Tako sam srecna..a karte nisu skupe.Ma idemo.Saznala sam to jutros i morala sam odma da javim Sonji i Anici.Bile su odusevljene.Ovo mi je najvazniji koncert,zivotna zelja.Jedva cekam.
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyFri Jul 24, 2009 7:56 pm

xaxa..Izgleda da samo ja ovde redovno vodim dnevnik..ali kako god.Sta sam htela da kazem.Sinoc smo bile na igralistu(Sonja,Anica,ja)tamo su bile prskalice,znaci bile smo mokre do glave.Trcale,vijate se,preskakala,lezale ispod njih..ma ludirale se.Kasnije smo otisli u park do nekog drustva i onda smo sa njima isli do neke prodavnice bogu iza nogu po pivo ali bar smo se zezali usput..Onako bilo je opusteno vece..A danas nznm gde cemo ali da negde idemo to je 100%.
I stvarno jedva cekam koncert..♥♥ ;)
A da.U ponedeljak pocinjemo sa krecenjem moje sobe..Bice svega..samo ne farbe po zidovima.xexe.. :suspect:
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptySun Jul 26, 2009 7:08 pm

Ma ziveo raspust..

Meni svaki dan prolazi kao vikend...nista ne radim,mislim daleko od toga da je nista ali nista posebno,normalno radim po kuci ono sto radim svaki dan,izlazim svako vece,glupiram se..ma extra je ovaj raspust..Sinoc smo za promenu bili kod Sonje,pravili palacinke,gubili se i takoo..bilo skroz ok..A sutra krecimo..wa wa wa.. :D
Bas mi se svidjaju nove pesme Sase Vasica..znaci svaka je odlicna..skinula sam album i sad slusam svaki dan po nesto..da ne dosadi.

Veceras verovatno na salasko posto Sonjini rade tako da brisem da se vidim sa Anicom a njoj mrsko da dolazi ovamo.
i jos jednom ZIVEO RASPUST ali i ZIVELA SKOLA jer da nema nje ne bi bilo ni raspusta..Ma detinstvo je najbolje..Volim sto sam dete♥ :claps:
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyMon Jul 27, 2009 2:22 pm

Imala sam malih tehnickih problema tako da smo krecenje pomerili za sutra a danas crncim ja sama...premazujem sve zidove nekim gelom nemam pojma,i to malom cetkicom.Crkla sam..Ostala mi jos 2 zida,a od jutros radim...Moracu danas i plafon da okrecim a sutra cemo zidove zajedno...A da POKOSTAVANJE,..pokocila sam se,svaka koska me boli...to jos od pre neki dan...

E odlazim da radim,usput da vas obavestim UMRECU.,..aaa 8)
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyWed Jul 29, 2009 8:35 pm

Sinoc smo zavrsili sa krecenjem..Sonja i Anica su mi pomogle i moram da kazem da su dosta toga uradile...Prezadovoljna sam...i zahvalna na pomoci.Sonja i ja smo radile do 11 a anica je oko 8 morala kuci.Trebale smo da izadjemo ali bile smo premorene tako da izlazak ostavljamo za danas.. :)
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptySun Aug 02, 2009 1:33 pm

..kako dani brzo prolaze..neverovatnom brzinom..jos nekoliko nedelja je ostalo do pocetka nove skolske godine..ponovo..sve iz pocetka...Dane koji su prosli provela sam odmarajuci,radeci,smarajuci..naravno kao i uvek..shvatila sam da mi u zivotu treba neki BUMM..neki preokret,nesto zanimlljivo,neki dogadjaj..nesto dinamicno,neobicno,nesvakidasnje..Valjda ce biti jos nekih dogadjaja preko raspusta ..da ga pamtim jos po necemu..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyWed Aug 05, 2009 12:37 am

Ne znam zasto je sve ovako moralo da bude...Da smo bar ostali samo poznanici,i sva nasa prica pocinjala i zavrsavala se jednim beznacajnim CAO kad se sretnemo...ali ne na zalost..Sada se druzimo,ponekad dopisujemo ,cesto srecemo i budemo zajedno i sa ostalim drustvom u parku..A volela bih da budemo drugovi samo nesto u meni mi ipak govori suprotno..I ja sam sigurna da me on gleda kao drugaricu,i volela bih da je i s moje strane tako..A opet kad ga vidim,ne mogu normalno,prirodno da se ponasam,cak pocinjem da sto manju paznju obracam na njega jer ne mogu protiv sebe..A kad se setim onog dana kad smo bili na kotlicu..Sve je bilo tako extra,cak smo se zajedno vracali kuci i salili se,i na rastanku usledio je pozdrav,poljubac i zagrljaj a sad..jedva mu pruzim ruku jer nesto me udaljava..ne mogu da mu budem tako blizu.Prestali smo i sa dopisivanjem ..a volim njegovo drustvo i kad sam sa njim vreme brzo prolazi ali za mene kao da stane...i ne marim za njega..cak su i Sonja i Anica primetile nesto jer kad pricamo o njemu sva zatreperim i osvrcem se okolo ne bi li ugledala njegov lik..Trazim ga svuda oko mene a u istom trenutku volela bih da nestane,da ga nema jer sam potpuno odsutna..pricam sa nekim a misli mi lutaju,pogled trazi...POLUDECU..i ne zelim nikad da sazna..moramo biti drugovi ako i taj odnos ne izgubimo..a mislim da volim..na zalost osecam to..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyWed Aug 05, 2009 12:58 am

Solo Tu ❤

Hay recuerdos que se vuelven en lagrimas
Junto al miedo de volver me enamorar
Mi voz se habria perdido hasta el sentido al ablar
Con solo escucharte y con solo mirarte
El amor vuelve a empezar


Eres luz que puede tocar este corazon
No hay nadie mas que tu
Que ensiendes estrellas en mi enterior
Yo ire donde vallas tu
Y es que nadie mas me mira como tu
Solo tu
Eres tu


Se que un beso dise mas que la verdad
Hay momentos que se guardan y no se hiran
Y historias como estas que se vuelven majicas
Con solo escucharte y con solo mirarte
El amor vuelve a empezar


Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptySat Aug 08, 2009 1:25 pm

Opet ja..da li ste mislili da ce biti neko drugi..E pa zajebali ste se.. :D Kako vreme brzoooo prolazi..nenormalno..Jos malo pa u skolu i opet sve ispocetka...ponovo..
U nedelju idemo na Frusku Goru da ludujemo..Ostoja ce nam praviti riblju corbu i imam osecaj da ce biti bas prijatno.Moram sto vise da se opustim pred skolu..Da znam na sta mi je prosao raspust i da ga se secamm dogo dugo posto cu sledeci imati tek sledece godine u ovo doba..A i jedva cekam novu godinu..A brzo ce i doci..Mada mene pred samu novu godinu uvek uhvati pred-praznicna depresija ali se ispostavi da za sam docek uvek bude sjajno..Toliko toga zelim u ovom trenutku..I nista ono hiper aktivno..majicu,pantalone..Ne..zelim srecu,mir,Novu Godinu,Druzenje,provo i puno puno srece za moju mamu.Jako je volim.Iako joj to ne pokazujem volim je mnogo mnogo mnogo..Najvise na svetu..I mog uju...I moju Anicu ,Sonju i Ljilju,i uju i sve sve sve,...najpunije..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptySat Aug 08, 2009 1:30 pm

Osobe koje volim najpunije na svetu

1.Moja mama,
najbolja zena i najbolja mama na celoj zemaljskoj kugli
2. uja,
najbolji covek na celooom svetu i da ima dece bio bi najbolji otac..i ja cesto pozelm takvog tatu
3.mali bata Vladimir
moje pile ,najumiljatija i najpametnija beba
4.Stariji brat Alexandar
5.Anica
najbolja osoba pa tek onda i najbolja drugarica koju covek moze pozeleti
6.Sonja
7.Ljilja
Koje volim mnogo puno,najpunije a za njima su i svi ostali..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyThu Aug 20, 2009 8:44 pm

U ponedeljak zurka kod Pedje i Nenada..Jupi jupi.. :dancing2:
Idemo,moramo ici..Waaaa..mada srescu vikicu(Pedjinu devojku)..devojka me organski ne podnosi zato sto misli da ima nesto izmedju mene i predraga a on je inace moja stara ljubav..a ni ja nju nesto ne gotivim,sva mi je nesto napadna,odvratna,licemerna,mada nemam nista licno protiv nje..sem ako za argument uzmem da me mrzi,da pokusava da me unisti..ali kako god..
Svejedno idem da joj prkosim..pa umem i ja da budem zla..ako je toliko sigurna da je Pedja voli zasto je toliko ljubomorna..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyFri Aug 28, 2009 2:14 pm

Ljudovi na zurci je bilo extra....extraaaaa..cak sam i pricala sa Violetom i sklopile smo neko primirje...
Prekljuce smo bili na Ljiljinoj vikendici..vozali smo se camcem i pecali,zezali,pili..bilo je super stvarno ali to vece sam se bruka razbolela..juce ceo dan nisam mogla da ustanem iz kreveta..sad mi je bolje..mada samo kad pomislim da idemo u utorak u skolu zaboli me glava.. :(
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptySun Sep 06, 2009 3:17 pm

BILI SMO NA ROCK SVIRCI


Waaa..bilo je extra...extra..bio je neki EGO bend iz Sapca,super sviraju...Bile smo samo Sonja i ja ali smo se bruka provele..neki momci su nas i castili picem..bilo je neverovatno dobro,najbolji provod na raspustu..i posle svirke je bilo super ali nmg sad sve da pricam,mada je bilo mnogooo posebno♥♥♥
A prvog smo krenuli u skolu..mrzim skolu..sad ponovo treba cekati Godinu dana do raspusta..UMRECU..
za nekih mesec dana treba da idemo na 2dnevnu ekskurziju..ne znam da li da idem..SRBIJA...Moram razmisliti..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyWed Sep 09, 2009 11:11 am

Bruka skenjana

Koliko sam juce bila preeeeeeeeesrecna kad sam cula da su karte RC u prodaji toliko sam danas skenjana jer jos nema kod nas u PS centru i znace dal ce imati tek za 15tak dana...a do tad ce se prodati vip.. _BlAcK**DiArY_ - Page 2 160565 A juce sam bila tako srecna,znala sam da danas nece biti sve u redu...sinoc sam znaci vristala kad sam procitala na netu i pocela da placem..toliko dugo cekam na ovo...ceo dan ce mi biti skenjan,osecam..danas odgovaramo a ja knjigu nisam pipnula..ako me pita mogu samo da se ubijem.Odvratno se osecam..stajala sam ispred radnje od pola 8 do 9 kad se otvara..smorila se ziva a sad.. _BlAcK**DiArY_ - Page 2 160565 Pada mi na pamet jedino da se ubijem ako ne nabavim vip karte..jebem ti ovu Mitrovicu nema nista..
I jos po povretku naletim na M..osobu koja mi je znacila sa bivsom devojkom..zaobisla sam ih kao da sam djavola videla i pravila se da ih ne vidim...MRZIM DANASNJI DAN..
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptyFri Sep 11, 2009 10:26 am

Jos malo pa u skolu..Imamo godisnji test iz fizike(iz prethodne godine)nisam ni pipnula knjigu..oslonicu se na svoje proslogodisnje znanje koje je bilo i jeste ravno nuli _BlAcK**DiArY_ - Page 2 772134 Ali stvarno ne moguuu da ucim.Do malo pre sam izvlacila siroke i uzane linije u vezbanki za stenografiju.Oci su mi ispale...10ak listova...imam osecaj da cu se pretvoriti u liniju..Kao prvaci siroke u uzane linije..aaa

Sredinom oktobra idemo na ekskurziju negde u Zapadnu Srbiju na 2 dana..ne zna se jos tacno gde samo znamo da nocimo na Tari..nadam se da ce biti extra da se ne bih pokajala sto sam uopste isla..Moram kupiti nesto ovima mojima.. _BlAcK**DiArY_ - Page 2 332304
Back to top Go down
_CrAzY*DeViL_
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
_CrAzY*DeViL_


Female
Number of posts : 5022
Age : 31
Localisation : I’ll be aroud No matter how I’ll be there for you
:How much do you like Maite?: :
_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Maiigifedcri0
Vase ime : TatjanaTanasic-Tanja
Registration date : 2007-07-24

_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 EmptySun Sep 13, 2009 1:07 pm

U petak smo bili u parku i bilo je bas prijatno..stalno drustvo..pice,opustena atmosfera..bilo je super..I bio je naravno S...i skroz mi je prijatno u njegovom i uopste u njihovom srustvu..kao da se znamo 100 godina..ma uvek je super..
Back to top Go down
Sponsored content





_BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: _BlAcK**DiArY_   _BlAcK**DiArY_ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
_BlAcK**DiArY_
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» <?<?<<<Black diary>>??>>
» Dear Diary...........
» <<<My~litlle~diary>>>
» ***Fucking diary by fucking girl***
» Diary one girl

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: