Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ...Life Is Music-Play It Louder...xD

Go down 
+4
{ladycullen}*
x3.weljkowa.mawa.x3
[Blair-The Bitch]
T*I*N*A
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySun Dec 07, 2008 7:40 pm

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2epq3jk

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2w1yuxx
...Life Is Music-Play It Louder...xD 2wpujk5

...Xmmmmm...Kako zapocheti dnewnik...
...Pa 'wakotz...Ja sam jedna komplIt loodacha...Roda me je bacila na Zemlju 23.01.1993...I to u Zrenjanin...U horoskopu sam wodolija i obozhawam moj znak...Ustwari obozawam swe shto ima weze sa astrologijom...Shta josh wolim...Ax da...Moju porodicu wolim naj-naj na swe2...A 2 porodicu chini i moje dwe nowe matze-Antihrist i Megi...Ne pitajte kako sam im dala ta imena...:) Imam puno drugarica...Ali samo jednu najbolju i to je moja Tam(p)ara...Iz srednje mi je drushtwo sh'o bi rekli --FULL QL--A upisala sam srednju Dizajnersq...u Nowom Sadu gde prowedem celu nedelju i ne wolim basx kad se sql zawrshi...Xmmmm zaljubljena sam u jednu boodalu i nisam sigurna da li je i on u mene...Ali boys whatever,friends 4ever...Xmmmm sh'a sloosham...?Pa bookwalno swe-rap,pop,rock,poonk,nashe,ali nikako ne turbo folk i tako taj kicheraj...
Obozhawam slatkishe,GUARANU,bez nje nmg da zamislim ni jedan dan...!Iiiiiiiiiii takotz...Sad moram da zhurim jer idem na chas gloope matematike...:twisted: :x Pa tak' da ...Aeee,pishemo se...:dance: :)
Back to top Go down
[Blair-The Bitch]
{MODERATOR}
{MODERATOR}
[Blair-The Bitch]


Female
Number of posts : 6850
Age : 29
Localisation : Gosssip World :)
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : Pfff...Znate me svi...:P
Registration date : 2008-06-18

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyMon Dec 08, 2008 8:44 pm

Coool ti je naziv dnevnika :)
i ja sam vodolija :)
Back to top Go down
x3.weljkowa.mawa.x3
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
.:Ukljuchen si u MP World Tour 2009:.
x3.weljkowa.mawa.x3


Female
Number of posts : 5011
Age : 30
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : Nina
Registration date : 2007-11-12

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyMon Dec 08, 2008 8:45 pm

Sweety wrote:
Coool ti je naziv dnevnika :)
i ja sam vodolija :)
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyTue Dec 09, 2008 6:31 pm

Tina ide u srednju koja se nalazi oko 200m od moje zgrade risa
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyWed Dec 10, 2008 9:50 pm

Da,znachi sigurno smo se widele... :)

...Nego my day 2day...UZHAS...Prwo sam kasnila na bus...Doshla u sql i saznala da dechko koji mi se swidja ima dewojq i to pre pismenog iz mate...Odmah mi se pokwarilo raspolozhenje...A onda je moja drugarica pametnica pokwarila moj shestar...Xaxa,ali je morala da moli druge da mi pozajme shestar...A matish sam znachi bash dobro znala,ishla sam na chasowe,ali kad sam pogledala zadatke swe iz moje glawe je bukwalno isparilo...I od 5 zadataka sam uradila samo 2 i pitanje je da li su tachni...Shto je najgore wetj imam dwa keca i mozhda tju imati opomenu na polugodishtu... :x A da,uwek sam pisala najbolje sastawe iz srpskog,ali sam sad dobila 3 iz pismenog i uzhasno sam se iznerwirala...A jedna shtreberka iz razreda je imala pushketinu na pismenom i to joj je werowatno pisala neka profesorica srpskog...I narawno ona je jedina dobila 5...Nakon toga sam zakasnila na bus (ponowo) i chekala sam 1h sledetji...Doshla sam qtji,swi besni i nerwozni i naraFski istresaju se na meni...Jedino dobro je shto mi je mama qpila spiruline za gojenje i nadam se da tju se zaista ugojiti jer sam od septembra nenormalno smrshala...
...I sad ja sedim i razmishljam da li to samo meni tako nishta ne ide...I zashto...?! Jako sam 2zhna i besna...AAAAAAAaaaaaaaa... 😢 :evil:
Back to top Go down
[Blair-The Bitch]
{MODERATOR}
{MODERATOR}
[Blair-The Bitch]


Female
Number of posts : 6850
Age : 29
Localisation : Gosssip World :)
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : Pfff...Znate me svi...:P
Registration date : 2008-06-18

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyWed Dec 10, 2008 9:55 pm

Bice bolje ;)
Tomorrow becomes a new day ;)
(to uvjek govorim xD)
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyThu Dec 11, 2008 12:55 am

...I hope so... :)
Back to top Go down
maite:)
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
maite:)


Female
Number of posts : 4853
Age : 30
Localisation : With my bby Axl...in his bed...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : olja
Registration date : 2007-11-14

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyThu Dec 11, 2008 9:55 pm

I ja sam uvek bila najbolja u sastavima i sad imam 3 iz pismenog xD Nish strasno, desava se xD
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyFri Dec 12, 2008 7:37 pm

...Life Is Music-Play It Louder...xD 7xnr2f7
...Life Is Music-Play It Louder...xD 2re4oyb
...Danas sam happy...Dobila sam 5 iz hemije-zamislite wi to...! :claps: I 5 iz mjuzike...Xax,swe je bilo ql...Dok nisam widela onu njegowu f***... Odmerila me je od glawe do 5ete i prewrnula ochima...Xax...Chula sam da ga prosto uhodi i ljubomorna je na swe dewojke...Msm...Strashno...Ali nema weze...Chula sam da su raskinuli josh kad,ali da ona ne mozhe da ga zaborawi i da ga proganja...Iskreno nzm u shta da werujem jer sam i sama primetila da je on izbegawa,a "stwara" se swugde gde sam ja...Nije da umishljam ili tako neshto...Ali to sam primetila josh pre nego sh'o sam saznala da ta dewojka postoji... Narawno da su josh zajednone bih se meshala,pogotowo ako je on woli (koliko je to mogutje u nashim godinama) i trudila bih se da ga zaborawim... A sad odoh...Dolazi mi 'garica p' id'mo do grada sh'o bi rekli ---DA SE REKLAMIRAMO--... :) A daaaa...Sutra id'mo u sql iako je subota...A mene iskreno mrzi da uchim,samo hotju da izadjem...!

Mwa... TiNa...
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyTue Dec 16, 2008 12:23 am

...Simple Plan...
*Welcome 2 My Life*

Do you ever feel like breaking down?
Do you ever feel out of place?
Like somehow you just don't belong
And no one understands you
Do you ever wanna runaway?
Do you lock yourself in your room?
With the radio on turned up so loud
That no one hears you screaming

No you don't know what it's like
When nothing feels all right
You don't know what it's like
To be like me

To be hurt
To feel lost
To be left out in the dark
To be kicked when you're down
To feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down
And no one's there to save you
No you don't know what it's like
Welcome to my life

Do you wanna be somebody else?
Are you sick of feeling so left out?
Are you desperate to find something more?
Before your life is over
Are you stuck inside a world you hate?
Are you sick of everyone around?
With their big fake smiles and stupid lies
While deep inside you're bleeding


No you don't know what it's like
When nothing feels all right
You don't know what it's like
To be like me

To be hurt
To feel lost
To be left out in the dark
To be kicked when you're down
To feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down
And no one's there to save you
No you don't know what it's like
Welcome to my life


No one ever lied straight to your face
No one ever stabbed you in the back
You might think I'm happy but I'm not gonna be okay
Everybody always gave you what you wanted
Never had to work it was always there
You don't know what it's like, what it's like

To be hurt
To feel lost
To be left out in the dark
To be kicked when you're down
To feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down
And no one's there to save you
No you don't know what it's like (what it's like)

To be hurt
To feel lost
To be left out in the dark
To be kicked when you're down
To feel like you've been pushed around
To be on the edge of breaking down
And no one's there to save you
No you don't know what it's like
Welcome to my life
Welcome to my life
Welcome to my life
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyTue Dec 16, 2008 12:46 am

...Life Is Music-Play It Louder...xD Jzem2g

...Danas nije moj dan...Grozno mi je pochela nedelja...
...Kasno sam se probudila i mrzelo me je da peglam kosu...Ostawila sam je onako krecawu i ufrtjkanu...A o5,prirodnu...-Da,swake nedelje peglam kosu jer je prirodno talasasta...A ja zhelim rawnu...To mi lepshe stoji...Mada sam sa peglom unishtila kosu...I tako...Josh sam i zaborawila da imam kontrolni iz fizike,a apsolutno nisam ni dotakla knjigu sem kad sam je stawljala u torbu...Nesh' sam kao naprawila pushkice (bolje retji mitraljez),ali nish'a mi nije ushlo u glawu...Kad sam doshla u sql rekli su mi da i iz geografije imamo kontrolni...Pookla sam SKROZ...Znachi od pochetka je swe nikako,potonulo...
...Pismeni iz engloskog sam mislim ok uradila...Na informatici smo chitaw chas radili neki kao kontrolni koji ona na kraju nije ni pogledala...Msm daaaaj...Na geografiji me je uhwatila sam pushkicom...A sa fizike sam shmugnula sa drugaricama...To je ujedno bilo i neshto najbolje i najgore shto sam mogla da uradim...ON me je gurnuo i onda mi se posle izwinjawao,bla bla...A meni nishta ne fali,ali ae wetj kad se izwinjawash...I tako...Tako je sladak...Jaaaawww...Nazhalost swidja se i mojoj drugarici tako da moram da ga zaborawim da je ne bih powredila...A ondaaa...Mama me je pozwala na mob i rekla da tjemo kad se wratim tjiq imati ozb rod. sastanak...Kod qtje su me smarali kako moram da se uozbiljim da ne bih ispala ista kao sestra,da ne upropastim swoj zhiwot...Nazhalost moj tata nikad netje shwatiti da je on kriw shto je moja sestra swe upropastila jer joj nije dao da upishe shkolu koju je htela...I onda je swe krenulo nizbrdo,inat i mrzhnja,swadje pa chak i tuche...Sad on meni prebacuje kako je puno toga ulozhio u mene da bih ja sad swe bacila u wodu...On ne konta koliko je meni teshko da swaki dan putujem,da ceo dan gladna,zhedna,umorna prowedem sama u drugom gradu...Wratim se uweche i on misli da tju ja tad da uchim? Nije ni chudo shto mi je koncentracija na nuli...Pod welikim sam pritiskom i dosta mi je swega...Razmishljam da pobegnem od qtje...

...Life Is Music-Play It Louder...xD 6ss9bc
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyTue Dec 16, 2008 1:18 am

...Ew' neke slichke...

...Life Is Music-Play It Louder...xD Vfgxhz
...Life Is Music-Play It Louder...xD Sb0uop
...Life Is Music-Play It Louder...xD O76omg
...Life Is Music-Play It Louder...xD 20fdd15
...Life Is Music-Play It Louder...xD 20r8roo
...Life Is Music-Play It Louder...xD 2lc7hau
...Life Is Music-Play It Louder...xD I53fxi
...Life Is Music-Play It Louder...xD J09p9j
...Life Is Music-Play It Louder...xD B9fal4
Back to top Go down
{*ZTink*}
{ADMINISTRATOR}
{ADMINISTRATOR}
{*ZTink*}


Female
Number of posts : 3149
Age : 28
Localisation : In a PS world =)
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maiigifedcri0
Vase ime : Zoka the Queen xD
Registration date : 2008-01-26

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyTue Dec 16, 2008 3:45 pm

Sad ti je sve tesko...
i cini ti se nemogucim da ucis...da popravljas ocene da ides u sql i sve
ali opet..
Da se malo vise potrudis..uspela bi da stignes sve i da imas 5-ice!
Ucis malo u busu,malo kuci....svugde po malo i naucices nesh...samo da imas nade i vere ;)
A o bezanju i ne pomisljaj :)
tottaly je glupo!
posle ces se kajati,veruj mi :)
Back to top Go down
http://www.rbdfans-serbia.co.cc
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyFri Dec 19, 2008 6:44 pm

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2dtos91

Little girl kisses her mom
Tells her I love you
Holds on to her hand

Little girl doesn't have much
She walks with a smile
She's so full of life

But she cries in the night
Just to try to hold on
No one can hear her
She's all alone

This little girl
closes her eyes
All that she wants
Is someone to love
Someone to love

Little girl
She's all grown up
Oh she's getting famous
She's a big star

Oh little girl

Fights with her mom
Can't believe money
Changed who she loved

And she cries in the night
Just to try to hold on
But no one can hear her
She's all alone

This little girl
closes her eyes
All that she wants
Is someone to love
Someone to love

She cries in the night
Just to try to hold on
No one can hear her
She's all alone

This little girl
closes her eyes
All that she wants
Is someone to love (someone)
Someone to love (someone)
To love (someone)
Someone [fade out]


...Life Is Music-Play It Louder...xD 2qn4eg8
...SlaFaaaaaaa...
...Danas mi je slawa,za mene oqp matoratza... :) Owaj dan je predodredjen za gojenje--->juuuupiii...!NaraFno pozwala sam i swoje drushtFo da se zajedno gojimo...xDPffff nmg da dochekam da dodju...Inache slawu su mi chestitale mnoge osobe za koje sam mislila da su sad samo proshlost jer sam sa njima u nekom tzw hladnom ra2...Ali ae,zahwalila sam se...A sad mi je drugaritza jawila i da sam dobila 3 iz pismenog iz engleskog,a ja sam naraFhno ochekiwala 5icu...nije fer,zaista sam se trudila i znam najbolje engleski u razredu...To mi je pokwarilo raspolozhenje,bolje da mi nije ni rekla...Ko zna kako tju sad protji...Mozhda ne budem ni wrlo dobra...Bruka,ja koja sam uwek bila jak odlichan,ponekad skroz...Znachi uzhas! Ali jedwa chekam drugo godishte da im pokazhem koliko ja stwarno mogu,ima da postanem mali Ajnshtajn...Xxxxxixixixixiixixi... Ae pppp''zzzzz...Odoh,doshle mi drugaritze...

Mwa...Tina...


Back to top Go down
Andy
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
Andy


Female
Number of posts : 653
Age : 27
Localisation : ♥ Con Dulce Maria x siempre ♥
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : CAndy Espinoza Spears
Registration date : 2008-10-08

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyFri Dec 19, 2008 6:59 pm

Ay bb i ja sam danas dobila 3 iz engleskog!!! A uwek,ali uwek sam imala 5! Nish strashno ,poprawicesh!
Back to top Go down
Mrva
{MODERATOR}
{MODERATOR}
Mrva


Female
Number of posts : 4153
Age : 27
Localisation : Buscame..como la noche busca la mañana...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : Milica
Registration date : 2007-08-15

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyFri Dec 19, 2008 7:00 pm

Sreæna slava!;)
Back to top Go down
https://maiperroniforum.forumotion.com/
[Blair-The Bitch]
{MODERATOR}
{MODERATOR}
[Blair-The Bitch]


Female
Number of posts : 6850
Age : 29
Localisation : Gosssip World :)
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : Pfff...Znate me svi...:P
Registration date : 2008-06-18

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptyFri Dec 19, 2008 8:19 pm

Srecna slava!
btw.stavljaj jos tih slika u dnevnik :-)))) preeeedivne su!!!
Back to top Go down
Andy
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
Andy


Female
Number of posts : 653
Age : 27
Localisation : ♥ Con Dulce Maria x siempre ♥
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : CAndy Espinoza Spears
Registration date : 2008-10-08

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 12:13 am

Sweety wrote:
Srecna slava!
btw.stavljaj jos tih slika u dnevnik :-)))) preeeedivne su!!!
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 3:13 am

...Life Is Music-Play It Louder...xD Nfrwad

...Hwala wam...! ;) Stawljatju...!;=D

...Life Is Music-Play It Louder...xD 11kf6o6

...Ex...Gotowa slawa...Otishle su mi drugarice...Bilo je extra...Ugl smo prichale o jednoj dewojci koja je za mene josh dawno rekla da sam qchka jer sam joj u lice rekla shta mislim o njoj...Sad izgleda ona hotje da se pomirimo...A ja nzm shta hotju jer mi je ona bila naj drugarica jaaaako dugo,ali me je na kraju jako powredila i ne zhelim da se to ponowo desi...!Izgubila sam powerenje u nju i nmg da predjem preko toga...A zwala me je drugarica sutra na rodj na kojem tje biti i ta dewojka kao i ostatak sa kojim sam ugl prestala da se druzhim...Ishla bih zbog owe drugarice,ali se plashim da tamo netju imati nikog...da netju imati ni sa kim da pricham...Apsolutno nishta...Shta wi mislite-da idem na rodj sama...?
...Life Is Music-Play It Louder...xD 3508fpx
PS:...Jako mi nedostaje...Kako bih wolela da je sad owde... :oops: ❤

...Life Is Music-Play It Louder...xD 333epoi

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2day648

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2j1k7qf

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2weh2ix
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 3:16 am

...Mmmmmm jede mi se...--->>>

...Life Is Music-Play It Louder...xD 24bth1w
...Life Is Music-Play It Louder...xD Sqtd7s
...Life Is Music-Play It Louder...xD Eio3df
Back to top Go down
{ladycullen}*
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
♫♪ You never told me you wanted to love somebody just like me ♪♫
{ladycullen}*


Female
Number of posts : 7195
Age : 28
Localisation : Saving Josh Farro from all the fangirls xD
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maiigifedcri0
Vase ime : madam jowanna {♥} filipovic o. rathbone farro
Registration date : 2007-09-29

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 9:54 am

mmmmmmmmmm... nemoj da mi praviš zazubice :P
Back to top Go down
Andy
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
Andy


Female
Number of posts : 653
Age : 27
Localisation : ♥ Con Dulce Maria x siempre ♥
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : CAndy Espinoza Spears
Registration date : 2008-10-08

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 4:51 pm

*La*PerDiDoSa*EnaMoRaDa* wrote:
mmmmmmmmmm... nemoj da mi praviš zazubice :P
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 5:50 pm

...Life Is Music-Play It Louder...xD Kcxf0w

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2mpx7rc

...Ipak ne idem na taj rodj i jako mi je kriwo,zhao,plache mi se...Ne idem jer nemam ni sa kim da idem ni shta da radim tamo...A iskreno taaaakooo mi se ide...Samo ionako sad je wetj kasno...Rodj pochinje za 1h...Swe shto je lepo ja moram da propustim jer sam gloopa,looda,zbunjena...:x ...Life Is Music-Play It Louder...xD 75840

...Life Is Music-Play It Louder...xD 2eal07n

...Life Is Music-Play It Louder...xD Rif7dz


Last edited by T*I*N*A on Sat Dec 20, 2008 6:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Andy
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
.:Imash preko 1000 njenih slika:.
Andy


Female
Number of posts : 653
Age : 27
Localisation : ♥ Con Dulce Maria x siempre ♥
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Vase ime : CAndy Espinoza Spears
Registration date : 2008-10-08

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySat Dec 20, 2008 5:51 pm

axa...njami njami njami =P
Back to top Go down
T*I*N*A
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
T*I*N*A


Female
Number of posts : 66
Age : 31
Localisation : Maaaaa negde...
:How much do you like Maite?: :
...Life Is Music-Play It Louder...xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100...Life Is Music-Play It Louder...xD Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : ...Life Is Music-Play It Louder...xD Maitehermosaig5
Registration date : 2008-11-30

...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD EmptySun Dec 21, 2008 9:46 pm

...Life Is Music-Play It Louder...xD Girly-1
...Najbolje weche u mom zhiwo2...

...Life Is Music-Play It Louder...xD O85m4h


...Da...Mislila sam da je swe smoreno...Ali juche...Swe je zaista bilo grozno...Ipak...kolo sretje se brzo okretje...
...Juche sam se isplakala za celu owu i narednu godinu,a onda sam pozwala moju Tamaru i ona mi je momentalno poprawila raspolozhenje...Zaprawo ne samo ona...Predlozhila je da uzmemo wince koje je ostalo od juche...Inache ja zaista ne pijem,ali ae sad sam prihwatila...
...Life Is Music-Play It Louder...xD 357mvtk
...I onda smo se spremile za SM (diskoteka) i zapalile...Pfff...U swima sam trazhila njega i trudila se da mi se swidi neki dechko...Ali NeMoGuTjE...Samo mi je on u glawi,a kao da samo njega nmg da imam...To je kao ono ~Koga zhelim taj me netje,ko me zhlei toga netju...Eto takwu imam sretju...~
...Iskreno ne setjam se kad sam doshla qtji...Znam samo da je bilo wrhhhh...Jew\dwa chekam 5ak...Uffffff...Loodilo...xD

...Life Is Music-Play It Louder...xD Sx2gzk
Don't let me die
I'm losing my mind
And, baby,
Just give me a sign

...Life Is Music-Play It Louder...xD 15owlef
I'm not in love
It's just a phase that i'm going through
I'm always looking for something new
But don't go running away

...Life Is Music-Play It Louder...xD B6ady1
I will not make the same mistakes that you did and
I will not let myself
Cause my heart so much misery
I will not break the way you did,
You fell so hard
I've learned the hard way
To never let it get that far

...Life Is Music-Play It Louder...xD 6hgyy44
(Boy) I need you
(Boy) Adore you (Boy)
Gotta have you (Oh boy)
I wanna feel your touch
This ain't no little crush
So come and get my love
Baby anything you want (anything you like) (boy)
Feeling you (Boy)
Fiending for you (Boy)
Just waiting on you (Boy)
When I see you (Oh boy)
I'm gonna wrap you up
Inside my love
And never let you go boy
Never let you go boy
Yeah…
...Life Is Music-Play It Louder...xD 2ihb3lx
Back to top Go down
Sponsored content





...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty
PostSubject: Re: ...Life Is Music-Play It Louder...xD   ...Life Is Music-Play It Louder...xD Empty

Back to top Go down
 
...Life Is Music-Play It Louder...xD
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» FOX Life
» FOX life ili FOX crime
» Teen Life forum
» ______ **>Life.is.a.bitch<***__
» Mi web novela: Life in colors

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: