Maite Perroni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni

First Maite Perroni Forum in Serbia! Talk about everything that concerns this wonderful actress and singer!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Moj dnevnik

Go down 
AuthorMessage
Tanja-R9
.:Chuo si za Maite:.
.:Chuo si za Maite:.
Tanja-R9


Female
Number of posts : 51
Age : 29
Localisation : Republika Srpska-Teslic
:How much do you like Maite?: :
Moj dnevnik Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moj dnevnik Right_bar_bleue

:True Fans Icon: : Moj dnevnik 21oogux
Vase ime : TANJA
Registration date : 2009-08-20

Moj dnevnik Empty
PostSubject: Moj dnevnik   Moj dnevnik EmptyMon Sep 07, 2009 1:51 pm

Ja sam ustala u pola 6 posto sam isla u skolu.Danas mii je bio prvi dan srednje skole,pa smo dosli samo da se upoznamo sa razrednom i svojim razredom.Bila sam odusevljena kada sam cula imena drugova i drugarica koji ce da idu sa mnom u razred sledece cetiri godine.Prozvala su mog najboljeg druga iz 9.razreda i tada sam bila veoma srecna,a onda je prozvalo i meni jednu dragu drugaricu.Bila sam srecna.Sa mnom jos ide i moja najbolja drugarica i sestra blizankinja.Kazu mi da mi je razredna dobra i to me raduje.Danas sam i srela drgarice i drugove iz 9. razreda pa smo se svi izgrlili.Najbolja ekipa od prosle godine se sastala ispod drveta,kao i ispred druge skole i pricale smo o svemu,najvise smo se zezale i smisljale glubosti.Zaboravila sam da kazem da sam upisala Gimnaziju.Posle sam pozvala jednu drugaricu kuci posto ona putuje autobusom,i sve je bilo dobro dok njoj nije telefon zazvonio.Kada se javila cule smo uzasnu vijest,a to je bilo da je njen tata spao s tavana i ona je morala da ide.Danas cu jos da gledam Noletov mec i mozda cu otici sa sestrom,mamom i rodicom na picu.To je sve.


07.09.2009
Back to top Go down
 
Moj dnevnik
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moj dnevnik....
» ~Moja dnevnik~

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maite Perroni :: OFF Topic :: Dnewnici (:-
Jump to: